Hamilelik Neden Güzel ?

'Kadınların Dünyası' forumunda Pardus tarafından 21 Eylül 2010 tarihinde açılan konu


 1. Kadınlara hamileliği sevdiren 10 gerekçe
  [​IMG]
  Bu dönemde yaşanan bazı sıkıntılara rağmen, başımıza gelen en güzel şeydir hamilelik.
  21.09.2010 12:03:23

  Peki, kadınlar hamile olmayı neden severler?

  İşte size en geçerli 10 sebep!

  1. Günümüzde hamile kıyafetleri normalde kullandığımızdan kıyafetlerden bile daha şık. Ayrıca “Göbeğim çıktı, popom çok büyük görünüyor. gibi dertleriniz de ortadan kalkar.

  2. Hiç tanımasanız bile etrafınızdaki insanlar size gülümser, kapıları sizin için açabilir, toplu taşımalarda size yer verirler. Böylelikle kendinizi her zaman özel ve önemli hissedersiniz.

  3. Hamileliğinizin boyunca kimse sizden yemek yapmanızı, iş yapmanızı beklemez. Sabah erkenden kalkıp işe gitmek, bir şeyleri ay sonuna kadar yetiştirmek için stres yapmanıza gerek yoktur

  4. Hiç tanımadığınız bir anne adayı gördüğünüzde, daha önceden tanışıyormuş ve bir şeyler paylaşıyormuş gibi gülümsersiniz birbirinize.

  5. Bebeğinize isim bulmayı saatlerce düşünebilecek kadar vaktiniz vardır. Bunun için günlerinizi bile verebilirsiniz.

  6. Tüm yemek mekanlarında upuzun kuyruğa rağmen sıra beklemeden oturup afiyetle yemeğinizi yiyebilirsiniz.

  7. Önceden küçük numara ayakkabıları bulmakta zorlanırken, bir numara büyüyen ayaklarınıza artık istediğiniz ayakkabıyı bulabilirsiniz.

  8. Özellikle göğüslerinin küçüklüğünden şikayetçi olanlar için bunun keyfini çıkarmanın tam zamanıdır.

  9. Alışverişten eve dönerken her zaman elinizdeki poşetlere yardım edecek birileri olacaktır.

  10. Saçlarınız hiç olmadığı kadar kalın ve parlaktır.
    2. Cevap: Hamilelik Neden Güzel ?

  Yani bumudur sadece bunlar için mi sever kadınlar hamile kalmayı ilahi pardussss seni kandırmışlar :f30:
  Ama saç konusunda yüzde yüz katılıyorum hayatımda uzatamadığım şu nazlı saçlarım o dönemde gübre verilmiş gibi coşmuş ve belimden aşağılara inmişti.:f30:
    3. Cevap: Hamilelik Neden Güzel ?

  vala nası bişi bilmem ama kadınlar hamileligi bunlar için sevmez sevdigi erkekle aralarındaki en güçlü bag olacak canından bi parça olacak hayat onlar için bundan snra başlıyo evlerinde mutluluk huzur dünyaya yeni gelmiş masum bi bebek bunlar daha geçerli güzel ve özel sebepler...benceee
    4. Cevap: Hamilelik Neden Güzel ?

  Yav yapmayın allah aşkına hamileliğin en güzel yanı içinde sana ait meleğin kıpırtıları....Onun dışındakiler aman yaarebbim...Önünde koca bir göbek...Kaşınır şiştikçe...Yatamazsın kalkamazsın...Yüzün her gün değişik bir model alır...Bi kalkarsın bir gün dudakların fatih üreğin dudakları gibi olmuş,bir bakarsın diğer gün gözlerin yumulmuş...En çok ta burun organı etkilenir...o küçücük burun koca bir yer mantarı gibi yüzünün orta yerine yerleşiverir...20 kilo alır mı bi insan ya,ben 20 kilo aldım allahtan çabuk gitti doğumdan sonra hep öyle kalacam sandım...Dünyam hayatım ters döndü..Ayaklara gelince 36 no ayaklar oldu 39:)))))) saçlar dipleri gelir byatamazsın...Ama yinede güzel di hamileliğim...