Hamilelik Döneminiz için Tavsiyeler

'Bebek Bakımı' forumunda EyLüL tarafından 8 Kas 2011 tarihinde açılan konu

 1. Hamilelik Döneminiz için Öneriler
  Hamilelik üzerine Tavsiyeler

  Hamileliğinizi eziyete dönüştürmeyin. Pantolonlarınızın karnınızı sıkmasını, oturup kalkarken sizi rahatsız etmesini ve bebeğinize zarar vermesini beklemeyin. Göbeğinizi saklamaktan vazgeçmenizin tam sırası, bebeğinizle cıvıl cıvıl rahat ve modern hamile kıyafetleri sizleri bekliyor.

  Hamile kıyafetleri 3. ayınızdan itibaren giymeniz için tasarlanmıştır ve bu yaklaşık 2 sezondur. Doğumdan sonra da rahatlıkla giyebileceğiniz rahat, sağlıklı ve modern hamile gardırobuna ihtiyacanız olacak. İhtiyaçlarınızı ne kadar çabuk edinirseniz o kadar rahat eder ve bebeğinizle birlikte geçireceğiniz bu 9 ayı gönül rahatlığıyla tamamlarsınız.

  Bir beden Büyük kıyafet almaktan vazgeçin
  Hamilelikte alacağınız bol ve bir beden büyük kıyafetler sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. Omuzlarınızdan ve belinizden düşen modeller , çuval gibi elbiseler artık tarihe karıştı.

  Bu tarz kıyafetlerle kendinizi olduğunuzdan daha geniş ve daha az zarif hissedeceksiniz. Hamilelik kıyafetleri yerine tercih edeceğiniz büyük beden kıyafetler ise size uzun süreli çözümler sunmamakla birlikte maddi açııdan sizi zorlayacaktır çünkü 2 ayda bir yeni bir kıyafete ihtiyacınız olacaktır. Oysa koleksiyonumuzdaki hamile modellerini sadece 3. ayınızdan sadece 9. ayına kadar değil , bebeğinizi emzirdiğiniz dönemede bile zevle giyeceksiniz.

  Hamilelik Döneminde Tarzınızdan ödün vermeyin
  9 ay boyunca kendi stilinizden ödün vermeyin. Bırakın hamilelik öncesi gardırobunuz size yol göstersin. Akıllı ve modern hamile kıyafetleri tasarımcıları , tüm bayanların elbiseleri, kaprileri, jean pantolon ve cıvıl cıvıl tshirtleri sevdiğini bilir, biz de bu modelleri hamile formlarına göre tasarladık. Nerede ve nasıl yaşarsanız yaşayın hamileliğiniz boyunca yeni kolleksiyonumuzla mutlaka kendinize uygun bir giyim tarzı oluşturacaksınız.

  Özel Hissedin
  Bebeğinizi ve kendinizi 9 ay boyunca şımartın. Siz şuan ilgi odağı olamayı hak ediyorsunuz ve bunun tadını çıkartın.
  [​IMG]
  Bebeği Kabullenin
  Çok Fazla Kilo Almayın
  Dikkatli Beslenin
  Düzenli egzersiz yapın, hareket edin
  Tiroide dikkat edin
  Dişleri kontolden geçirin
  Demir alın
  Mutlu olun
  Bebeğinizi emzirin
  Depresyondan uzak durun
  İletişim kurun
  Müzik Dinletin