Haluk Ulusoy Asansör kazası

'Spor Gündemi' forumunda Sitem tarafından 7 Ara 2011 tarihinde açılan konu

 1. Haluk Ulusoy Asansör kazası


  Türkiye Futbol Federasyonu Eski Başkanı Haluk Ulusoy, Basın İlan Kurumu Genel Genel Müdürü Mehmet Atalay ve oğlu Saffet Ulusoy ile birlikte 5. kattan asansöre bindiler. Asansör, 3. kata geldiğinde bir anda zemine çakıldı. İçinde bulunun kişiler hemen hastaneye kaldırıldı. Alınan bilgilere göre Haluk Ulusoy'un sağlık durumunda önemli bir şey yok. Saffet Ulusoy'un bacaklarının, Mehmet Atalay'ın ise ayak parmaklarında kırık var. Bu arada Saffet Ulusoy'un asansör hızla düşerken babasını kucağına alarak ölümden kurtardığı ortaya çıktı.

  Olay, Topkapı'daki Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü Binası'nda meydana geldi. Futbol Federasyonu eski Başkanı Haluk Ulusoy ve oğlu, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay'ı ziyarete gitti. Ziyaret sonrası Atalay konuklarını uğurlamak için, Özel Kalem Müdürü ile birlikte 5 kişi asansöre bindiler.

  Arızalanan asansör 3. kattan beton zemine çakıldı. Asansörde bulunanlar hemen ambulanslarla çevre hastanelerine kaldırıldı.

  Konu ile ilgili telefonla ulaştığımız Saffet Ulusoy şunları söyledi: "Asansör düştü. Benim bacaklarım kırıldı. Ameliyat oldum. Babamda pek önemli bir şey yok."

  Asansörden düşerek yaralanan GSGM Eski Müdürü ve Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay'ın Vakıf Gureba Hastanesi'nde ameliyata alınacağı İletişim Müdürü Yasin Aras tarafından açıklandı.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 19 May 2013