half life 3 2011 Haberleri,half life 3 Ne zaman çıkaçak

'Haberler' forumunda Ezlem tarafından 14 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu


 1. episode 3 ne zaman çıkacak,half life 3 çıkış tarihi
  [​IMG]
  half life 3 ne zaman çıkacak,half life 2 episode 3,2011 half life 3 haberleri,Valve Half-Life 3 çıkışı,half life 3 hakkında bilgi,episode 3 çıkacakmı,Half-Life 3 ün farkı ne

  HL dünyasında birçok oyun gelip geçti. HL serisinin ikinci bölümü olarak nitelendirilen Episode 2, 2007'nin Eylül ayında ilk Portal oyunu ve Team Fortress 2'nin yanında piyasaya sürülmüştü. Oyunu bölerek satmanın amacı da oyunun hayranlarını fazla bekleyişlerden kurtarma amaçlı yapıldığı söyleniyor.

  Half Life 2'ye iki episode gelmesinden sonra üçüncü episode büyük bir sabırsızlıkla bekleniyordu. Fakat Valve'den Gabe Newell'ın açıklamasıyla bir Episode 3 çıkmayacağı resmîleşmiş oldu.

  Oyun yapım sürelerinin iyice kısaldığını, ama Valve'nin uzun soluklu projeler üzerinde düşündüğünü söyleyen Gabe Newell, Develop-Online'a verdiği röportajda şunları söyledi: "Seçimlerinizi yaymak istiyorsunuz ama şu anda kısa projeler yapmak veya projeleri kısa sürede bitirmek için bir sürü baskı bulunmakta. Fakat bu değişebilir. Belki bunun için bir sebep bulmam gerekir, ama mutlaka değişebilir. Sadece bir alan içerisine çok fazla yatırım yapmak ve gafil avlanmak istemiyorum. Bizden uzun soluklu projeler de göreceğinizi düşünüyorum, çünkü bunu yapabilme gücümüz var."

  alıntı:hürriyet