Hafıza Karttaki Şifre Nasıl Kırılır?

'Teknik Yardım' forumunda Yasemin tarafından 21 Ocak 2013 tarihinde açılan konu


 1. Hafıza Karttaki Şifre Nasıl Kırma  6630 veya 6680 için;1.Kilitli Hafıza kartını 6630 tak Ve kartı biçimlendir Hepsi bu kadar şu anda Küçük hafıza kartlarını Çözebilirsiniz fakat bir 6630'un içini açık kapak sivicini Kilitli tutarsanız büyük hafıza Kartlarınıda çözebilirsiniz

  2.Telefonu açıp pin kodunu giriyorsunuz Telefon açıldıktan sonra şifreli kartı takıp kapagı kapatıyorsunuz Kapağı kapatmadığınız taktirde kartı tanımaz zaten Kapagı kapatır kapatmaz şifre isticek iptal dedikten Sona hafıza kartı bölümüne girip hafıza kartını biçimlendir.Diyorsunuz ve biçimlendirme başlıyor işlem Bittikten sonra karttaki şifre kalkıyor..

  6600 'da İlk önce c:\system klasörünün içinde mmcstore diye bi dosya bulunuyo.bunu herhangi bi dosya yöneticisiyle pc ye yollayın ve pc de not defteri ile açın.oradaki bütün bilgileri silin ve sadece 0630785 1.1 yazın.eğer telefonunuzda bu dosya yoksa pc de bole bi dosya yaratıp dediğim şeyi oraya yazın ve kaydedin.daha sonra telefona gönderin.bu dosyayı telefonunuzdaki herhangi bi dosya yöneticisi programı ile yine c:\system klasörüne kopyalayın.

  Daha sonra her yerde gezen MMCPWD programını telefonunuza kurun.orda restore diyin.daha sonra success dedikten sonra çıkın.

  Daha sonra extradan hafıza kartına girin ve şifre olarak nokta girin(yani 1 tuşuna 1 defa basın) ve tamam deyin.Böylece hafıza kartının şifresi kırılmış olucak.