Hadise’yi seçen AKP'liler günahkâr

'Medya Bölümü' forumunda chemist tarafından 4 Ocak 2009 tarihinde açılan konu


 1. MHP: Hadise’yi seçen AKP'liler günahkâr  MHP Giresun İl Başkanı İsmail Yılmaz, Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek olan Hadise’nin, Türk kültüründen uzak olduğunu belirterek, AKP’nin de bu şarkıcıyı tercih etmesiyle günaha girdiğini söyledi

  Yılmaz, TRT’nin Kürtçe yayına başlamasını da eleştirerek, bunun ülkenin bölünmesine zemin hazırlayabileceğini ileri sürdü.
  Hadise ve Kürtçe yayın konularıyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Yılmaz, şunları kaydetti:
  “Şarkıda Türk kültüründen hiçbir iz yoktur. Tamamen erotik figürler ile göbek şov hâkimdir. Şarkı sonunda da şarkıyı söyleyen bayan, kendini iki zenci erkeğin kollarına bırakmaktadır. AKP’ye oy vermiş mütedeyyin kardeşlerimize seslenmek istiyorum. Tamamen Batı taklidi ve inanç kültürümüzle hiçbir alakası olmayan bu parça, nasıl olur da Müslüman Türk milletini ve ülkemizi temsil edebilir?”
    2. Cevap: Hadise’yi seçen AKP'liler günahkâr

  Evet gerçekten kültürden uzakmış... Bizim gibi Türk yağız delikanlıları dururken zencinin kollarınada atılmak neymiş aallaa allaaa....;) :;) :


  Yaw 3-5 gündür yokuz diye gene forumu bakımevine döndürmüşsünüz. Millett uyusss uyusss miskinilk yapar.. Ne o konular yok erkekte tırnak bakımı yok omuzların, göbeğin bakımı sonra kimiside sanki ortaokul talebesiyiz gibi doldurmuş edebiyet türk dili derslerini... Haydi az canlanın... ;) :
    3. Cevap: Hadise’yi seçen AKP'liler günahkâr

  ya inanamıyorum adamların konuya bakış açılarına bak