Hadisenin Dövmeleri

'Medya Bölümü' forumunda EyLüL tarafından 3 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. Hadisenin Dövmeleri ve Anlamları


  Hadise, dövmelerine bir yenisini daha ekledi. Kıbrıs’taki Rocks Otel’de konser veren ünlü şarkıcı, sağ bacağına yaptırdığı dövmeyi mayoyu andıran seksi sahne kostümüyle gözler önüne serdi. Hadise, iki ay önce de sırtına Tibetçe bir yazı yazdırmış, Bu dövme çok derinlerime iniyor demişti.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Hadisenin diğer dövmeleri ve anlamları

  Güzel yıldızın diğer dövmelerinden bir tanesi de kolunda Roma rakamları ile yazılmış dövme. Dövme 3 haneden oluştuğu için bunun bir tarih olduğu şeklinde yorumlanıyor. Dövmenin işaret ettiği tarih ise 27 Aralık 2008. Hadise bu dövmenin anlamını hiçbir zaman tam olarak açıklamadı.

  Hadise’nin bir diğer dövmeside ayağayında bu dövmede ise aşk yazıyor. Hadise bu dövmenin anlamını ise hayatta attığı her adımı (yaşam, iş vb) aşkla atmak istediği olarak anlatıyor.

  [​IMG]

  Güzel yıldızın ensesinde bulunan bir diğer dövmesinde ise Alis volat propris. Türkçe anlamı ise kendi kanatlarıyla uçan kız. Bu dövme de yine Hadise’nin kendine olan özgüvenini ortaya seriyor.

  Hadise’nin ayrıca sol bacağının üst kısmında ve belinde de birer tane dövme bulunmaktadır.

  [​IMG]

  Hadise’nin 9. dövmesi olan bu dövmede melek annem yazıyor. Güzel şarkıcının sağ bileğine yaptırmış olduğu bu anlamlı dövme aşağıdaki resimde...

  [​IMG]
   


Yükleniyor...