Hadise’nin Diyeti

'Kadınların Dünyası' forumunda Aderito tarafından 2 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Hadisenin Diyeti olayYarattı

  Bu haftanın konusu; şarkıcı Hadise nasıl zayıfladı? Hadisenin diyeti herkesi şoke etti çünkü bu diyetle hadise 13-14 kilo verdi ve tabiri caiz ise güzel şarkısı daha da güzel oldu. Tığ gibi olan Hadise 54-55 kiloya inerek kendine şişman diyenleri de utandırdı. Hadiseyi 1.5 ayda ideal kilosuna ulaştıran diyet o kadar kolay ve sağlıklı ki, kilo vermek isteyen herkes kolayca bu diyeti yapabilir. Ama diyet yanında 1 saat yürüyüş mecburi.

  Hadise diyeti temel olarak sağlıklı beslenmeye dayalı. Bol bol sebze yemeği, her yemek yanında bir kase yoğurt, kola yerine ayran, bol bol su ve yürüyüş yapmak bu zayıflama yönteminin temel kuralları.
  Peki detaylarını vermek gerekirse şarkıcı Hadise nasıl zayıfladı?
  Bol bol meyve yiyerek yürüyüş yapan Hadise 1,5 ayda 13 kilo verip 3 beden inceldi ve 68 kilodan 55 kiloya düştü.

  Bir sabah yulaf yiyor, diğer gün ise omlet Ya da bir diğer gün peynirli kahvaltı yapıyor. Ama aynı anda hem peynir, hem yulaf yemiyor. Karbonhidrat ile proteini çok karıştırmayan Hadise bol bol sebze yemeği yiyor. Yanında mutlaka yoğurdu oluyor. Mesela bir sabah yulaf yiyorsa, öğlen sebze yemeği ve yanında yoğurt, akşam da ızgara etini yiyor. Ara öğünlerde ise ayran ve bitki çayları tüketiyor.