Hadise Yedigün Reklamı

'Haberler' forumunda Aysell tarafından 4 Nisan 2009 tarihinde açılan konu 1. Türkiye’yi, Moskova’da düzenlenecek 54. Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil etmeye hazırlanan Hadise, Yedigün firmasının reklam filminde oynadı.

  Yedigün Pazarlama Müdürü, Hadise ile 3 reklam filmi çektiklerini, ilkinin yarın akşam televizyon kanallarında yayımlanmaya başlanacağını söyledi.

  Hadise arka arkaya 3 reklam filminde birden oynadı. Önce Yedigün yıldızları, Nisan ayında Yedigün Bodrum Mandalinası ve Mayıs ayında Mojo reklam filmleriyle ekranlarda yer alacak sanatçı hayranlarıyla ekranlarda doyasıya kucaklaşacak. Hadiseyi ilk önce Yedigün reklam filminde dansçılarıyla birlikte dans ederken göreceğiz. Nisan ayındaki reklam filminde ise onu Yedigün’ün yeni ürünü Bodrum Mandalinası’nın reklamlarında deniz kenarında güneşlenirken ve Bodrum Mandalinası’nın keyfini çıkarırken izleyeceğiz. Daha sonra hadise Mojo reklamları ekranlarda yerini alacak.

  Hadise de reklam filmlerinin kendisi için bir ilk olduğunu ve bundan çok mutluluk duyduğunu söyledi.

  Eurovision Şarkı Yarışması yaklaştığı için çok heyecanlandığını belirten Hadise, "Heyecan inanılmaz büyük, ama bu dönemde böyle reklam filmleri çekmek benim için tatil gibi oldu" dedi.
    2. Gerçekten reklamı çok beğendim ama.:f196:
  Tesekkürler Aysel ablacım.:f196:
   


Similar Threads: Hadise Yedigün
Forum Başlık Tarih
Haberler Hadisenin saçlarının sırrı nedir 7 Haziran 2011
Haberler Eurovizyon Hadisenin Kıyafeti 22 Nisan 2009
Haberler Hadisenin makyajsız Hali 20 Nisan 2009
Haberler Hadisenin sevgilisi kim ? 25 Mart 2009
Haberler Konserde hadise çıktı 6 Ekim 2008