Hadise Eurovision 2009

'Medya Bölümü' forumunda HazaN tarafından 26 Ekim 2008 tarihinde açılan konu


 1. Türkiye'yi Eurovision'da kimin temsil edeceği düğümü sonunda çözüldü. Bir ara Hepsi grubunun adı geçerken Şebnem Ferah ile Hadise arasında gidip gelen TRT sonunda kararını Hadise'den yana kullandı. Akşam gazetesinin haberine göre TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, bu yıl yarışmada Türkiye'yi Hadise'nin temsil edeceğini söyledi. TRT Genel Müdürü "Sponsorları iyi. Bu yüzden tanıtımı ucuza gelir" dedi...

  [​IMG]

  Şahin, "Düzenlediğimiz anketin sonucunu dikkate alarak bizi Hadise’nin temsil etmesine karar verdik" diye konuştu. TRT, Mayıs 2009'da Moskova'da yapılacak yarışma için aday sayısını ikiye indirmiş, Şebnem Ferah ile Hadise finale kalmıştı.

  Ben henüz Hadise'yle tanışmadım, görüşmedim" diyen TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, neden Hadise'de karar kılındığını ise şu sözlerle anlattı: "Kliplerini izledim. Çok iyi şov yapıyor. Güzel bir hanımefendi. Yurtdışında yaşadığı için yabancı dili de çok iyi. Bir de çok iyi sponsorları var. EMI, önemli bir marka ve Hadise’nin sponsorluğunu yapıyor. EMI'ın bu konumu nedeniyle, TRT'nin tanıtım konusundaki eksikliklerinin de giderileceğini düşünüyorum. Birçok şey, bu sponsorluk sayesinde TRT' ye maliyeti daha az olacaktır..."
    2. bu sene Eurovision da Hadise çıkaracağız :):f101:
    3. bence grup hepsiyi seçmeliler diye
  düşünüyorum paylaşım için teşekkürler
    4. süper bi seçim....
   


Similar Threads: Hadise Eurovision
Forum Başlık Tarih
Medya Bölümü hadise Eurovision yarı Final 12 Mayıs 2009
Medya Bölümü hadise eurovision şarkı sözü 1 Ocak 2009
Medya Bölümü Hadise'nin Makyajsız Gerçek Hali! 22 Şubat 2013
Medya Bölümü Hadise 3 Saatte Kaç Lira Harcadı 20 Şubat 2013
Medya Bölümü Hadisenin Soyadı Nedir? 22 Ocak 2013