Güzelliğinizi Buz Maskesi ile Koruyun

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 11 Ara 2013 tarihinde açılan konu

  1. Gençliğinizi ve Güzelliğinizi Buz Maskesi ile Korumaya ne dersiniz bayanlar.Özellikle yorgun cildinize canlılık ve parlaklık kazandıracak buz kalıplarını buzdolabınızdan eksik etmeyin.Sizlere önerdiğimiz buz maskesi önerimiz de sadece sizi serinletmeyi değil, aynı zamanda cildinizi güzelleştirmeyi, gençliğinizi korumayı amaçladığın unutmayın.

    buzmaskesi-ile-güzellesin-.

    Uygulaması en kolay maskeler listesinde de n kolay uygulanan ve en faydalı olan maske önerisi sunuyoruz sizlere.Buz kalıplarınızı boş bırakmamaya dikkat edin ve hemen harekete geçin. Yapmanız gereken şey çok basit, her akşam yatmadan önce veya şart değil istediğiniz zaman diliminde buzu alın elinize ve yavaşça, hiç bastırmadan yüzünüzde gezdirmeye başlayın.

    Buz küplerini isterseniz vücudunuzun başka bölgelerinde karın, bacak, kalça gibi selülitlerin daha yoğun görüldüğü kısımlarında da gezdirebilirsiniz. Çünkü bu maskenin selülit savar bir etkisi de söz konusudur.Maskeyi uygulama işi bittikten sonrada ıslak bölgeleri havlu kağıtla hafifçe silin, kurulayıp bırakın. İşlem bu kadarcık ama etkisi hiç de bu kadarcık değil!Buz maskesini haftada veya iki haftada bir uygularsanız cildinizi sarkmalara ve kırışıklıklara karşı güçlü bir şekilde koruma altına alabileceğinizi unutmayın.