Güzel Kalmanın Yolları

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 30 Aralık 2011 tarihinde açılan konu


 1. Güzel kalmanın Yolları Neler
  Güzel kalmanın Yolları Nelerdir?

  • Sevgili bayanlar Güzellik ve kadın ikisi bir bütün günümüzde bu yazımızda güzelliğinize güzellik kadıcak küçük tüyolar sizlerle.

  Eğerki amacınız sağlıklı olmak ve güzel kalmaksa, ömrünüzü güzellik salonlarında geçirmenize gerek yok. Bunun çok ucuz ve kolay bir yöntemi var.

  Soğuk ve sıcak suyla geçişli olarak duş almak, vücudunuzun diri ve sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor. Vücuttaki kan akışını ve sinir sistemini düzenliyor, cildi koruyor, kasları sıkılaştırıyor ve vücuda enerji veriyor.

  [​IMG]

  Nasıl Duş Alınmalı?

  KapIıca terapisi için mutIaka kapIıcaIara gitmeye gerek oImadığını vurguIayan uzmanIar, eğer kişinin herhangi bir kaIp rahatsızIığı yoksa çok koIay bir yöntemIe kapIıca terapisinin sonuçIarını eIde edebiIeceğini söyIüyorIar

  Önce, sıcak duşun aItında birkaç dakika durmanız gerekiyor. Daha sonra 20 saniye soğuk duş aIın ve tekrar sıcak suya dönün.Bunu üç kez yaparak duşunuzu soğuk suyIa tamamIayın. Ancak soğuk duş aIırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta varBunIardan birincisi, soğuk suyu yüzünüze tam 30 saniye tutmanız Bir başka dikkat etmeniz gereken nokta ise soğuk suyIa vücudunuzda en az 20 saniye daireIer çizerek duş aImanız
   


Similar Threads: Güzel Kalmanın
Forum Başlık Tarih
Kişisel Bakım Güzel kalmanın yolları 13 Ekim 2011
Kişisel Bakım Güzel kalmanın doğal yolları 16 Ekim 2008
Kişisel Bakım Makyajsız Nasıl Güzelleşilir 5 Ağustos 2014
Kişisel Bakım Makyajsız nasıl güzel görünürüm 30 Mayıs 2014
Kişisel Bakım Kaşlarım nasıl güzel görünür? 7 Mart 2014