Güzel Çirkin Dizisinin Konusu

'Popüler Diziler' forumunda Yasemin tarafından 10 Eylül 2013 tarihinde açılan konu


  1. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan yeni dizilerden biri olan Güzel Çirkin dizisinin başrollerinde Güzel oyuncu Naz Elmas ile Ali Sunal oynuyor.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/guzelcirkin-19805.jpg]guzelcirkin-19805[/IMGALT]

    Güzel Çirkin Dizisinin Konusu


    Ali Sunal Murat cinayet masasında komiserdir. Sert görünür ama aslında hayata alaycı bakan bir yanı vardır. İşi dışındaki şeyleri pek ciddiye almayan birisidir.Naz Elmas dizideki ismiyle Nazlı eğitimini birinciliklerle, takdirnamelerle tamamlamış, yurtdışında eğitim almış genç bir komiserdir. İyi eğitimli, üstelik zengin bir aileden gelen bir kızın polislikteki ısrarı çoğu için bir merak unsurudur.

    Bu ukala, yeni yetme okul çocuğu ona sadece ayak bağı olacaktır. Nazlı için de durum pek farklı değildir. Bu kaba saba, karşısındakiyle nasıl konuşacağını bile bilmeyen, ayrımcı adamla çalışması mümkün değildir. Murat, Nazlı’ya her baktığında için için gülmektedir. Onun İstanbul’un bu en civcivli bölgesinde birkaç günden fazla dayanamayacağını düşünmektedir. Tek yapması gereken sabretmektedir. Nasıl olsa Nazlı kısa süre sonra ağlayarak bir masa başı görevine geçmek isteyecektir.