GünLüK faLınız...

'Kadınların Dünyası' forumunda Sibel tarafından 4 Aralık 2009 tarihinde açılan konu


 1. KOÇ
  21 Mart - 20 Nisan
  Duygusal ilişkilerinizde, duygularınıza karşınızdaki insana yansıttığınız kadar karşılık göreceksiniz. Duygularınızı sözlerinizle değil davranışlarınızla belli etmeyi tercih edebilirsiniz. Önemli olan sizden ona yansıyacak olan sevgi ya da yerine göre cinsellik akımıdır. O, bunu anlayabilecektir. Kısaca değerli Koç bugün birkaç alanda şanslısınız. Bu şanslarınızı kullanmanız bazı sıkıntılarınızdan tam olarak kurtulmanıza yetmeyebilir fakat sizi oldukça ferahlatabilir


  BOĞA
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Zihinsel olarak oldukça güçlüsünüz. Bu durumda zekanızı kullanarak her olaya tarafsız yaklaşmalısınız. Bugün iş veya para konularında birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bilmeniz gereken şey şudur: Bu fırsatlar karşınıza çıkacaklar. Siz gereken aktiviteye sahip olacaksınız fakat hiç birşey kendiliğinden olmayacak. Sadece size imkan verilecektir. Bu imkanları kullanıp, kullanmamak sizin gayretlerinizle ilgilidir.


  İKİZLER
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Dostluk ilişkilerinizde aniden lider rolünü üstlenmeniz ve arkadaşlarınızı sürükleyerek bazı eğlendirici aktivitelerde bulunmanız olasıdır. İyimser ve canlı yapınız düşüncelerinizin hemen benimsenmesine ve herkesin sizi izlemesine yeterlidir. Şayet siz evli bir ikizseniz dikkat edeceğiniz tek şey eşinizle tartışmaktan kaçınmaktır. Evinizde neşeli bir hava var ve basit tartışmalar bunu karartabilir.


  YENGEÇ
  22 Haziran - 23 Temmuz
  Bir arkadaş ya da iş arkadaşınızla birlikte, sizin için yeni olan bir konuda şansınızı denemeniz de olasıdır. Ancak, bu girişimden zarar görmemeniz için, ayaklarınız sağlam olarak yere basmalı ve ölçülü olmalısınız. Herşeyden önce önemli konumlardaki kimseleri hoş tutmalı, onların bazı kaprislerine katlanmalısınız. Israrcı olmak ya da inatlaşmak size hiç bir şey kazandırmaz. Aksine çevrenizdekilerin antipatisini kazanırsınız.


  ASLAN
  24 Temmuz - 23 Ağustos
  Enerjinizdeki düşüş ve yükselişler nedeniyle bugün kendinizi fazlasıyla güçlü hissettiğiniz anlarda bile aşırı yorucu şeylerden mümkün olduğunca uzak durmalısınız. Unutmayın ki, bugün bir konuda aniden caymanız ya da ipin ucunu bırakmanız büyük bir kısmeti tepmenize neden olabilir. Çok önem verdiğiniz kimseleri ya da önemli noktalarda bulunan kimseleri sözlerinizle etkilemeye gayret etmelisiniz. Onlara hak vermeniz, fikirlerini desteklemeniz ve biraz pohpohlamak yerinde olacaktır.


  BAŞAK
  24 Ağustos - 23 Eylül
  Uçarı davranışlardan kaçının yoksa kıskançlığa sebep olabilirsiniz. Bağlarınız bir gün içinde kopmasa bile oldukça sarsılabilir. Bunların dışında bugün sosyal hayatınızda canlanma olabilir. Çok ilgi çekici bulacağınız ve sohbetlerinden hoşlanacağınız kimselerle tanışabilirsiniz. Bu insanlardan bazılarıyla kalıcı dostluk ilişkileri geliştirmeniz de mümkündür.
    2. Cevap: GünLüK faLınız...

  TERAZİ
  24 Eylül - 23 Ekim
  Günlük işlerinizi hemen yoluna koyabilir ve daha sonra bazı büyük şeylerle ilgilenebilir, duygusal ilişkilerinize dönebilir ya da eğlenebilirsiniz. Sizi tek şaşırtabilecek olan şey, ortaya çıkması muhtemel olan yeni bir durumdur. Böyle birşey olduğu takdirde alışabilmeniz biraz zaman alabilir fakat kısa bir süre sonra çok güzel bir hamle yapabilirsiniz.


  AKREP
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bir ya da birkaç mutluluğu birarada yaşayabilmeniz için pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Şayet yalnız bir akrepseniz aniden yeni birisi ile tanışabilirsiniz. Böyle bir durum olduğu takdirde, söz konusu kimseden hoşlanırsanız onunla irtibatınızı kesmemelisiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde ilişkiniz bir aşka dönüşebilir. Bugün ayrıca bazı toplantılarda ya da eğlence yerlerinde bulunmanız ihtimali de vardır.


  YAY
  23 Kasım - 22 Aralık
  Bir bayan yaysanız beklemediğiniz bir çekicilik kazanabilirsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun karşı cins ilişkileri geliştirmekte son derece başarılısınız. Hayatınıza yeni bir aşk da girebilir. İş ve para konularınız çok rahat yürüyebilir. Güzel yolculuklar yapabilir. Neşeli toplantılarda bulunabilirsiniz. Hangi türden olursa olsun, gerilimli durumdaki bütün ilişkilerinizi ılımlı hale getirebilirsiniz. Ayrıca Ay'ın durumu bugün eviniz ve ailenizle ilgilenmeniz gerektiğini de vurguluyor.


  OĞLAK
  23 Aralık - 20 Ocak
  Bir yakınınız, ailenin isteklerine karşı gelerek kendi başına bazı şeyler yapmaya kalkışabilir. Taraf tutarsanız siz zararlı çıkabilirsiniz. En iyisi mümkün olduğu kadar kenara çekilerek seyirci kalmanızdır. Bununla beraber bu olayın büyümesi ve sonunda sizin de karışmak zorunda kalmanız ihtimali çok güçlüdür. Ne olursa olsun bu konuda sorumluluk altına girmemeye çalışmalısınız. Bunların dışında yaratıcı gücünüzde önemli bir artış var. Karşı cins ilişkilerinizde önemli gelişmeler olabilir. Eşiniz ya da birlikte olduğunuz insanla bazı sürtüşmeleriniz ya da iletişim eksikliğiniz olabilir.


  KOVA
  21 Ocak - 19 Şubat
  Hoş bir karşı cins arkadaşlığı kurabilirsiniz fakat siz genç bir kovaysanız ailenizin bu arkadaşlığınıza karşı çıkması ve engel olmak istemeleri mümkündür. Bu durum bazı sıkıcı sözlere sebep olabilir. Şayet siz olgun bir kovaysanız bu defa, iki kişi arasında kararsız kalmanız ihtimali güçlenmektedir. Böyle durumlarda kolay tercih yapamayabilirsiniz. Fakat ne olursa olsun bu durum hoşunuza gidecektir. Sağlığınız esjkiye oranla çok daha güçlü. Bazı şikayetlerinizden kurtuluyorsunuz.


  BALIK
  20 Şubat - 20 Mart
  Eğer aklınızı kullanarak hareket etmezseniz bazı önemli kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Parayla ilgili işlerinizde de zarar görmeniz olasıdır. Kimseye borç vermemeniz gerektiği gibi, para ve değerli eşyalarınızı ortada bırakmanız da hata olur. Sizi destekleyen güvenilir bazı dostlarınızla girişeceğiniz bir iş olumlu sonuç verebilir fakat bu durumda da mantığınızı kullanmaya gayret etmeli ve hislerinize güvenmemelisiniz.
    3. Cevap: GünLüK faLınız...

  benımkındee sacma seylerr yazııyoo hıc bırıı olmuyoo...