Günlük Burç Yorumları 16 Temmuz 2012

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 16 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu


 1. Günlük Burç Yorumları 16 Temmuz  16 Temmuz 2012 Günlük Burç Yorumları

  16 Temmuz günlük burçların yorumlarını merak ediyorsanız işte sizlere Ünlü astrolog Nuray Sayarı 16 Temmuz 2012 günlük burç yorumları..

  KOÇ Burcu Yorumu

  Sorumluluk alabilen bir yapınız olması üzerinizde baskıyı arttırıyor çoğu zaman ve kendinizi tanımlamakta güçlük çekiyorsunuzgibi. Aile çevrenizin olaylara fazla duygusal yaklaşması cesaretinizi kırıyor olabilir amadeğişim sizi daha güclü bir geleceğe hazırlayabilir. Bu konuda kendinizi motive edin. Bugün yerinizde duramıyor ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz Kısa yolların söz konusu olacağı eğlenceli gezmeler gündeme gelecek Partnerinizle birlikte ortak kararlar alacağınız bir gün içindesiniz Uzun sürediristediğiniz ortamlarda bulanamıyordunuz Artık kendinizi daha da iyi ifade edebileceksiniz.

  BOĞA Burcu Yorumu

  Hayatınızda bazı konuları dengelemek adına attığınız adımlarda fazla aceleci davranma huyunuz sorunları büyütüyormuş gibi görünmekte. Duygusal hayatınızdaki kişi ileiletişim kurmak konusunda ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Aranızdaki sorunları çözmeli, yeni bir başlangıç yapmak ilişkinizi analiz etmelisiniz. Bugün işinizle ilgili yeni açılımlar söz konusu Tekliflere karşı kayıtsız kalarak önünüzün açılmasını engelliyorsunuz Oysa size yeni kazançlar sağlayacak olumlu bir döneme girdiniz Koşullarınızın değişimiyle alışkanlıklarınızın olumsuz etkilemesinden çekiniyor olabilirsiniz.

  İKİZLER Burcu Yorumu

  Yaşadığınız duygusal rahatlama yakın zamanda hayatınızda buyuk bir toparlanma getirebilir ve kendinize güveninizin artmasıyla birlikte uzun vadeli calışmalar icine girebilecek calışmalar icerisinde olacaksınız. Sevgilinizin sizle paylaşmak istediklerini özenle dinleyin. Bu şekilde sevdiğiniz kimseyle aradığınız uyumu sağlayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durumun değerlendirmesini yeniden yapmalısınız Bugün geçmişinizle ilgili egolarınız gündeme gelebilir Eski arzularınızın yeniden şekillendirmek size sadece zaman kaybettirecek Ailenizle ilgili güzel sürprizler oluşabilir Özlediğiniz ortamları yaşamanız için elinize güzel fırsatlar geçecek.

  YENGEÇ Burcu Yorumu

  Duygusal açıdan biraz fazla tutku taşıyorsunuz ve bu bazen sizi çok fazla yorabiliyor. İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var fakat bunlar için zaman bulmakta zorlanabilirsiniz. İş hayatınızda ileriki günlerde çok çalışmak zorunda kalacaksınız ve zamanında yarım bıraktığınız işlerinizle ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Çok yönlü kişiliğinizi vurgulamak istiyor ve çalışmalarınızda başarılı bir grafik çiziyorsunuz Kaprisli değilsiniz ama karışık işlere de tahammülünüz yok Hayallerinizi yaşama geçirme konusunda acele etmezseniz sonuç alabilirsiniz.

  ASLAN Burcu Yorumu

  Hafta başına biraz gergin başlayabilirsiniz fakat süreç beklediğinizden daha iyi gidecekmiş gibi görünmekte. Özellikle üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular sabah saatlerinde gündeme gelebilir. Gün içerisinde art arda görüşmeler yapabilir bu görüşmelerden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ise bazı olumsuzluklar sizi yorabilirmiş gibi görünüyor. Olaylara duygusal bir derinlikte bakmak isterken çalışmalarınızı bu yönde yoğunlaştıracaksınız Amir durumunda olan kişilerle uyum içinde çalışmalar sergileyeceksiniz Çevrenizde olan olumsuzluklardan etkilenmek istemiyorsunuz.

  BAŞAK Burcu Yorumu

  Kişisel açıdan kendi yaratıcılığınız konusunda sorunlar yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu durum üzerinizdeki hassasiyeti arttırabilir. Bu dönem çevrenizdeki insanlar sıkı diyalog halinde olacaksınız. Geleceğinizle ilgili kendinize yeni bir yol çizmekten yana daha net adımlar atmak için görüşmeleriniz olacak. Eğer hayatınızda bazı dengesizlikler varsa bunlardan kurtulmak için radikal adımlar atabileceginiz bir gün.

  TERAZİ Burcu Yorumu

  Kişisel açıdan özel olduğunuzun farkındasınız. Bu durum bazen olumlu ve net adımları ortaya çıkartırken bazen ise normalleşememenize neden oluyor.Doğru olduğuna inandığınız değerleregöre bir hayat kurup, değişimlere ve etrafınızdan gelen baskılara kulak asmıyorsunuz. Bu da karşı cins ile ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor. Özel hayatınızla ilgili bu problemin cözümü kendi içinizde. Kaliteli beraberliklerden yana olduğunuz için gireceğiniz ortamları ona göre seçiyorsunuz Bugünuzun süredir görmediğiniz dostlarınızın çağrılarına cevap vereceksiniz Paylaşımlarınız gittikçe artarak motivasyon gücünüzü arttırıyor.

  AKREP Burcu Yorumu

  Duyarlı kişiliginiz sayesinde sosyal çevrenizle sıkı bir iletişim halinde olucak ve bazı projelerin gerekleşmesi için çaba harcayacaksınız. Olaylara yapıcı ve pozitif bakmanız hem kariyer hayatınızda hem de sosyal anlamda güçlenmenizi sağlayacak. Duygusal hayatınızla ilgili bir konu kafanızda önemli bir soru işareti yaratırken kıskançlık duygusu bütün mantığınızı esir alabilir. Ortak çalışmalar içinde olmak partnerinizi mutlu edecek Bugün çocuklarınızın bir takım sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz Onları duygusal anlamda motive etmelisiniz Yapacağınız en mantıklı davranış içsel sesinizi dinlemektir.

  YAY Burcu Yorumu

  Genel anlamda ortam değişiklerininin yarattığı hassaslık üzerinizde sorun yaratıyor. Bu hassaslığı olumluya çevirmenin yollarını aramalısınız. Bugünlerde farklı bakış açılarına sahip olabilirsiniz. Yaşadığınız bir olayda bir detayı atladınız ve eksik bilgilenme ile olayı kapatıp yanlış kişiler hakkında yanlış fikirler edindiğinizi düşünebilirsiniz. Konuya daha dışardan ve bütünsel yaklaşmaya çalışırken hatanın kendinizde olmadığını çözeceksiniz. Yapmayı planladığınız çalışmalar için gerekli her türlü donanıma sahipsiniz Bugün başlatacağınız yeni durum işleriniz için biraz beklemeyi tercih etmelisiniz Sizi sıkan durumlardan kişisel çabanızla kurtulabilirsiniz Ailenizin sizin üzerinizde farklı bir etkisi var Bütçenizi gözden geçirmenizde fayda var

  OĞLAK Burcu Yorumu

  Duygusal açıdan bir şeyin eksikliğini hissetmeniz sizi oldukça olumsuz etkiliyor. Bu konunun üzerine daha fazla gitmemelisiniz. Gereksiz bir sorun yaratmaktan kaçının. Çalışma hayatına mantıklı yaklaşıyor, iş ve sosyal yaşamınızı iyi dengeliyorsunuz. Dostlarınızın onlara doğal gelen ama sizi inciten kırıcı davranışlarına karşı kendinizi iş hayatına verdiniz konuda da oldukça başarılısınız. Ani tepkileriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz Bugün yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız Motivasyonunuzu yüksek tutarak işinizin isteksiz davrandığınız bir bölümünü de aktif hale getirebilirsiniz

  KOVA Burcu Yorumu

  Aile çevresinde ise alacağınız bir haber canınızı sıkabilir ama kafanızda büyütmemelisiniz. İlişkide ılımlılığa biraz kapalı duruyorsunuz.Tatilin ardından, iş dışı bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir. Neyse ki iş arkadaşlarınız bugün sizden fazla bir şey beklemeyecekler. Güçlü enerjinizi çevrenize sunmak ve ideallerinizi gerçekleştirmek için hiçbir engel yok Bugünpaylaşımlarınızda aşırıya kaçabilir ve çevrenizde hak etmeyen kişilere taviz verebilirsiniz Cömert ve yüce gönüllü yapınız her zaman sizi ön plana çıkarırken yanlış kişilerle sizi karşı karşıya bırakabiliyor Sezgisel yönünüzü kullanmalısınız.

  BALIK Burcu Yorumu

  Özel hayatınızı başka alanlara taşımamalısınız. Bu durum bazı yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Bugün iş hayatınızdaki ortak çalışmalarınızda bazı sorunlar çıkabilir. Bu sorunu iş ortaklarınızla birlikte çözümlemelisiniz. Ailenizde yeni konular gündeme gelecek ve bunun üzerine bugün bir aile toplantısına katılmak zorunda kalabilirsiniz. İş yaşamınızda aksayan durumlar sizi ilgilendirmemeli Siz sorumluluklarınızı yerine getirmesini biliyorsunuz Fakat çevrenizdeki olumsuz olaylar sizin insiyatifinizin dışında geliştiği için sizin yapabileceğiniz bir şey yok Duygusal konularda ise farklı bir durum söz konusu Bugün onu ikna atmak zorundasınız.