Güneşin Kızları oyuncuları gerçek adları

'Popüler Diziler' forumunda Demet tarafından 22 Eylül 2015 tarihinde açılan konu


 1. Güneşin Kızları Oyuncu kadrosu ve gerçek isimleri

  Kanal D ekranlarında izlediğimiz Güneşin kızları dizisi oyuncu kadrosuna göz atalım.

  İlk olarak dizinin konuşu şöyle;
  Güneş eşinden boşanmış ve aşka inancını yitirmiştir üç kız çocuğu sahibi dur bir kadındır. Edebiyat öğretmeni olan Güneş bir gün İstanbullu bir iş adamı olan Haluk Mertoğlu ile tanışır ve Haluk Mertoğlu Güneş’e evlenme teklif eder. Güneş bu evlilik teklifini kızlarına daha rahat bir gelecek sağlayabilmek için kabul eder.
  Haluk Mertoğlu ile evlenen Güneş 3 kızını da alıp İstanbul’a taşınır. Fakat kızları tam bir baş belasıdır. Mertoğlu ailesinin evine bomba gibi düşerler.


  gunesin kızları.

  Güneşin Kızları dizisi oyuncuları gerçek isimleri

  Güneşin Kızları Haluk gerçek ismi : Emre Kınay
  Emre Kınay.
  Emre Kınay kimdir kısaca
  Emre Kınay, 5 Mart 1970 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi Remziye Kınay ve babası tiyatrocuydu. Besteci Erdem Kınay'ın ağabeyidir. İlk, orta, lise eğitimimi İstanbul Küçükçekmece’de tamamladı. 1990 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü kazandı ve kaydoldu. 1995 yılında Konservatuvardan mezun oldu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında başladığı Yüksek Lisans eğitimimi de tez safhasında durdurmuş bulunmaktadır.


  Güneşin Kızları Güneş gerçek ismi : Evrim Alasya
  Evrim Alasya.
  Evrim Alasya kimdir kısaca
  5 Mayıs 1979 tarihinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk dünyasının en tanınmış kişilerinden birisi olan Evrim Alasya, çok sayıda projede rol almış olmasına rağmen özellikle Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol aldıktan sonra hızlı bir çıkış yakaladı.

  Güneşin Kızları Didem gerçek ismi : Fatmagül Fakı
  Fatmagül Fakı.
  Fatmagül Fakı Kimdir kısaca
  Fatmagül Fakı, 3 Şubat 1990 yılında Konya‘da doğmuştur. Fatmagül Fakı’nın boyu 1.63 kilosu ise 52 kilogramdır. Fatmagül Fakı’nın saç rengi düz siyah göz rengi ise yeşil rengindedir. Konya’da doğan meşhur sunucumuz ilk önceleri Hatay‘da daha sonrasında ise eğitim ve öğretim yıllarını burada geçirerek oradan ailesi ile birlikte İstanbul‘a taşındılar. Güzelliği ve fiziği ile ön plana çıkan Fakı, THY tarafından hostesliğe alındı uzun bir süre hosteslik işine devam etti.


  Güneşin Kızları Selin gerçek ismi : Hande Erçel
  Hande Erçel.
  Hande Erçel Kimdir kısaca
  Çılgın Dersane Üniversite dizisinin Meryem karakterini canlandıran Hande Erçel 1993 izmir’de doğdu.Hande Erçel 2012 yılında Azerbaycan’da düzenlenen Miss Cilivaliton of the World güzellik yarışmasında 2. olmuştur.
  Boyu : 1,75
  Kilo :55

  Güneşin Kızları Peri gerçek ismi : Miray Akay
  Miray Akay.
  Miray Akay Kimdir kısaca
  2001 yılında İstanbul'da doğan küçük oyuncu aslında yarı Ukraynalı babası Türk olan güzel oyuncunun gercek adı Myraslava Kostyeva Akay'dır.
  İlk olarak Emre Aydın'ın Bu Yağmurlar klibinde rol alan Miray Akay, Mustafa Ceceli'nin Es şarkısının da klibinde rol almıştır.
  Çocuk yaşta oyunculuğa başlayan Miray Akay'ın tanınması ise Tuba Büyüküstün'ün başrolünde oynadığı 20 Dakika dizisinde Duru karakteri ile olmuştur.


  Güneşin Kızları Sevilay gerçek ismi : Funda İlhan
  Funda İlhan.
  Funda İlhan Kimdir kısaca
  28 Haziran 1971 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Funda İlhan Lise öğrenimini izmirde tamamladıktan sonra 1994’te 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu . 1993 – 1996 yılları arasında İzmir Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı. Yine aynı yıllarda Uluslararsı Tiyatro Topluluğu , Kadın Oyunları , Othello’da görev aldı . 1996 ,1997 yıllarında , kendisinin kurduğu Anadolu Sanat Atölyesi’nde İkili Oyunda rol aldı. 1997 yılında kurucu oyuncu olarak başladığı Kocaeli Büyükşehir Tiyatrosu’nda Hamlet, Lysistrata, Üç Kuruşluk Opera, Bir Şehnaz Oyun, Oyunun Oyunu, Bahar Noktası gibi çeşitli tiyatro oyunlarında rol aldı.

  Güneşin Kızları Nazlı gerçek ismi : Burcu Özberk
  Burcu Özberk.
  Burcu Özberk Kimdir kısaca
  01.01.1990 Eskişehir doğumludur. Burcu Özberk boyu 1.62 m. kilosu 53 kg. Güneş’in Kızları adlı dizide Nazlı karakterini canlandıran güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.
  Ankara’da yaşamakta olan başarılı genç oyuncu Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Huri Cihan karakterini canlandırmıştır. Birçok tiyatro oyununda oynamıştır.

  Güneşin Kızları Rana gerçek ismi : Meltem Gülenç
  Meltem Gülenç.
  Meltem Gülenç kimdir kısaca
  30.05.1970 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Eğitim hayatında Kocatepe Mimar Kemal Lisesini ve Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. 1999 senesinde Kayıplar oyunu ile AST’de profesyonel oyunculuk hayatına adım atan Meltem, yeni sezonda Kanal D dizilerinden Güneşin Kızları dizisinde Rana karakterine hayat vermektedir.

  Güneşin Kızları İnci gerçek ismi : Süreyya Güzel
  Süreyya Güzel.
  Süreyya Güzel kimdir kısaca
  1974 yılında doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Oyunculuk Bölümü mezunu olan Süreyya Güzel, sanat yaşamına tiyatro ile başladı.
  Süreyya Güzel, Tiyatro Ayna, Düşün Sahnesi, Duru Tiyatro gibi topluluklarda yer alan sanatçı, Duru Tiyatro'daki oyunculuk atölyelerinde oyuncu koçluğu ve eğitmenlik yapmaktadır.

  Güneşin Kızları Ahmet gerçek ismi : Teoman Kumbaracıbaşı
  Teoman Kumbaracıbaşı.
  Teoman Kumbaracıbaşı kimdir kısaca
  18 Ekim 1971 tarihinde Arjantinli bir anneyle Türk babanın oğlu olarak Arjantin'de doğmuştur. 6 yaşındayken Türkiye'ye gelen Teoman Kumbaracıbaşı, Türkçeyi İlkokulda öğrendi. Liseyi İstanbul Avusturya Lisesi'nde okudu. Okulda koroda şarkı söyledi. Lisede okurken tiyatroyla tanıştı. (İTÜ) İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.

  Güneşin Kızları Emre gerçek ismi : Sarpcan Köroğlu
  Sarpcan Köroğlu.
  Sarpcan Köroğlu kimdir kısaca
  23 Eylül 1990 Bolu doğumlu olan S arp Can Köroğlu 85 kilo ve 1.90 boyunda
  Kurt Seyit ve Şura oyuncusu olan "Sarp Can Köroğlu" daha önce ekranlarda gördüğümüz bir isimdir.
  Daha önce "Adını Feriha Koydum" adlı dizide Bülent karakteri ile izleyici karşısına çıkan ve büyük ilgi gören genç oyuncu Sarp Can Köroğlu Gaye Sökmen ajansı ile çalışmaktadır.

  Güneşin Kızları Savaş gerçek ismi : Berk Atan
  Berk Atan.
  Berk Atan Kimdir kısaca
  26 Eylül 1991 yılında İzmir Bornova’da doğmuştur. Anne tarafı Boşnak olan Berk Atan Liseyi Sıdıka Rodop Lisesi’nde okudu. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümü mezunudur.
  2012 yılında yapılan yarışmada ise 2012'nin Best Model of Turkey'i seçildi. 1.89 boyunda 83 kilodur.

  Güneşin Kızları Ali gerçek ismi : Tolga Sarıtaş
  Tolga Sarıtaş.
  Tolga Sarıtaş Kimdir kimdir kısaca
  1991 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini Halil Akkant Lisesinde tamamlamıştır mezun olan genç oyuncu Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı'nda tiyatro eğitimi almıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde gördüğümüz Tolga Sarıtaş dizide Şehzade Cihangir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Kanal D ekranlarında Benim Adım Gültepe dizisinde Murat karakterini canlandırmıştır.


  Güneşin Kızları Tuğçe gerçek ismi : İrem Helvacıoğlu
  İrem Helvacıoğlu.
  İrem Helvacıoğlu Kimdir kısaca
  2 Şubat 1990’da Ankarada dünyaya gelmiştir.
  boyu 1.70’tir.
  kilosu 55’tir.
  İrem Helvacıoğlu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır. Ankaralıdır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Esra karakterini canlandırmıştır. Güzel oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisinde de Clara karakterini canlandırmıştır.

  Güneşin Kızları Mert gerçek ismi : Kanat Heparı
  Kanat Heparı.
  Uzay Kanat Heparı kimdir kısaca
  Uzay Kanat Heparı 5 Ocak 1995′te İstanbul’da dünyaya geldi. Yapımcılık ve aranjörlük yapan babası Uzay Heparı 31 Mayıs 1994′te bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti, o sırada hamile olan annesi Zeynep Tunuslu Uzay Kanat Heparı’yı babasının vefatından sonra dünyaya getirdi.
  Babasız büyüyen Kanat Heparı eğitimi için burs kazanarak ABD’ye gitti ve bir erkek lisesinde eğitimini tamamladı. Çeşitli spor dalları ile uğraşan Kanat Heparı Basketbol, beyzbol ve Amerikan futbolu oynamaktadır. Aynı zamanda atletizm ile ilgilenmekte ve 400 metrede koşmaktadır.

  Güneşin Kızları Can gerçek ismi : Sarper Arda Akkaya
  Sarper Arda Akkaya.
  Sarper Arda Akkaya Kimdir kısaca
  4 Aralık 1993 yılında Ordu’da doğmuştur. Asıl adı Sarper Arda Akkaya olan ve dizide oldukça başarılı oyunculuk sergileyen oyuncuyu ilk olarak O Ses Türkiye isimli ses yarışmasıyla tanıdık
  Yaşı: 23
  Boyu: 1,74
  Kilosu: 71