Güneş Lekeri Nasıl Geçer

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 2 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


  1. Güneş Lekerini Geçirmenin Yolları


    Yaz aylarında güneş nedeniyle cildimizde oluşan lekeleri nasıl geçer nasıl bir tedavi uygulamak gereklidir.Güneş lekeleri için yapılması gerekenler.Yaz aylarında cildinizde kalan güneş lekeleri için kolay pratik öneriler.

    Güzel güneşli günlerin ardından cildinizde oluşan lekeler sizi rahatsız ediyor ve güzelliğinize gölge düşürüyorsa üzülmeyin.Kolayca güneş lekelerinden kurtulabilirsiniz evde hazırlayacağınız karışımla güneş lekelerinden kurtulmak artık çok kolay.

    Sizinle paylaşacağımız bu tarif basit ve güneş lekeleri üzerinde kanıtlanmış etkisi olan bir tariftir.Yapmanız gereken şey bir limon, bir yeşil limon, iki çorba kaşığı bal ve 60 gram yoğurdu güzelce birbiriyle karıştırın iyice tüm malzemeleri karıştırdıktan sonra.Hazırladığınız bu karışımdan hafta bir defa cildinize sürün hafif masaj yaparak cildinize bu karışımı yedirin daha sonra ılık su ile cildinizi yıkayın.Bu şekilde devam ettiğiniz taktirde güneş lekelerinden kurtulduğunuzu göreceksiniz.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gunes-lekelerinden-kurtulmanin-yollari-64918.jpg]gunes-lekelerinden-kurtulmanin-yollari-64918[/IMGALT]