Güneş lekeleri için maske

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 21 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


  1. Güneş lekeleri için maske tarifi


    Yaz aylarında cildimizde oluşan güneş lekelerine evde çözüm yolu bulmayı kim istemezki bayanlar.Sizlere evde güneş lekelerini en aza indirecek harika bir maske tarifi vermek istiyorum.Özellikle yeni oluşan güneş lekeleirnde bu maskeyi mutlaka denemnizi öneriyorum sonucu hemen farkedeceğinizden eminim.Güneş lekelerinizden kurtulmak istiyorsanız aşağıdaki maskeyi denemenizde yarar var.

    Güneş lekelerini gideren karbonat maskesi, bu lekeler için harika bir çözümdür.Bu maske cildinizin soyulmasını sağlarayrıca cildinizin lekelerini çıkartmasını sağlar.

    Bir Kaşık süzme yoğurda yarım çay kaşığı karbonat ilave edin aha sonra 1 tatlı kaşığı da mısır unu ekleyin güzelce karıştırın.Hazırladığını maskeyi lekeli cildinize sürün cildinizin hassasiyetine göre belirleyeceğiniz uygun süre cildinize bekletmeye dikkat edin. Hassas ciltler için en fazla 5 dakika bekletmek yeterli olacaktır.Cildinizde beklettiğiniz maskeyi daha sonra soyarak çıkarın ve soğuk suyla yüzünüzü yıkayın.Bu maskeyi haftada bir defa cildinize uygulayabilirsiniz.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/guneslekerine-maske-23074.jpg]guneslekerine-maske-23074[/IMGALT]