Günboyu Şıklığın İpuçları

'Moda Rehberi' forumunda Aysell tarafından 3 Mart 2009 tarihinde açılan konu


 1. Moda dünyasında trendleri tayin eden uzmanlar, çalışan kadınlara işyerinde şık görünmenin tüyolarını veriyor. Ofis şıklığı teması olarak isimlendirilen yeni trend moda haftalarına bile damgasını vurdu. İşte ofiste şıklığın ipuçları…
  Klasik etki
  Bol kesimli beyaz bir bluz ve fırfırlı kalem etekle ofisten geceye devam edebilirsiniz. Üşümemek için üzerini şık bir hırkayla tamamlayabilirsiniz.

  Okula dönüş
  Ekoseli ve pilili okul eteğini andıran bir etekle, okul yıllarından ofis şıklığına! Kırmızıyı iddialı bulanlar, eteği siyah bir bluzla da kombinleyebilir. Düz ve dar kesim
  Dar kesimli bir gömlek ve kalem etek vücuduna güvenenler için. Soğuk kış günleri için diz boyunda siyah bir hırkayla kullanabilirsiniz.

  Kendine güvenli
  Rahat ama sofistike bir görünüm yaratmak istiyorsanız bu elbise tam size göre. İçine balon kollu beyaz bir gömlek de giyebilirsiniz.
  Parlak severlere
  Metalik etkiler sadece “disko kraliçesi” olmak için değil, ofiste de kullanılabilir. Saten bir gömleği tüvit etekle bir araya getirerek, dokuları karıştırın.
    2. Cevap: Günboyu Şıklığın İpuçları

  Benim için günboyu şıklık eşofman demek :f106:
    3. Cevap: Günboyu Şıklığın İpuçları

  Güzel tüyolar ama parlak kumaşlar rüküş bile olacağımı bilsem hayatta tercih etmeyeceğim bir tarz.Diğer önerileri yabana atmamak lazım.:f40: