Gülben Ergen'in Evinin Resimleri

'Haberler' forumunda Blue tarafından 15 Eki 2010 tarihinde açılan konu

 1. Gülben Ergen'in Evinin Resimleri

  Hepimiz ünlülerin nerelerde, nasıl evlerde oturduklarını merak ederiz. Bizde sizleri bu meraktan kurtarmak için, sürekli ünlülerin evlerini tanıtacağız.

  Gülben Ergen Bahçeköyd'de 4 katlı bir orman evinde yaşıyor. Gülben Ergen evinin dekorasyonuyla kendi uğraşmayı seviyor ve dekorasyon sitelerinde ve dergilerinde gördüğü modelleri evini uygulamaya çalışıyor.

  Ayrıca bitki yetiştirmeyi seven Ergen evinin bahçesine, tamamen kendi ilgilendiği bir sebze, meyve bölümü oluşturup, evinin ihtiyaçlarını buradan organik olarak kendisi karşılıyor.

  Ormanın içinde ki bu evinin , iç dekorasyonunda da tamamen doğadan ilham alınarak, pastel tonlar, doğal ahşap ürünler kullanılarak zevkle döşenmiş.
  Gülben Ergen'in Evinin Resimleri. Gülben Ergen'in Evinin Resimleri-. Gülben Ergen'in Evinin Resimleri-1. Gülben Ergen'in Evinin Resimleri-2. Gülben Ergen'in Evinin Resimleri-3. Gülben Ergen'in Evinin Resimleri-4. Gülben Ergen'in Evinin Resimleri-5.
   
 2. Hakkaten yav..Uzun süredir düşünüyorum,düşünüyorum bir türlü bulamıyordum..Ben bir şeyi merak ediyordum ?Meğer Gülben Teyze'nin evini merak ediyor muşum...Şimdi öğrendik ya ne güzel artık kendi hayatlarımıza dönebiliriz;ayrıca artık günlerce hayallerimizde,rüyalarımızda yaşatırız bu muazzam anı...Gülben Teyzenin evini gördük...Wauuuvv...Durun durun galiba 40 lara karışıyorum,O ne o ışık ta neyin nesi..Eriyorum galibaaaaaa aa aaa . ......
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Mar 2017
 3. kendisinin geçmişe bağlı birisi olduğunu anlatıyor sanki evi önemli olan nerde yaşadığın değil o evde huzuru bulmandır rabbim inşeallah huzurlu sağlıklı çocuklarınızla beraber yaş almanız dileğiyle sevgiler gönül evinizin sahibi olan allaha emanet olun