Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı

'Haberler' forumunda Aysell tarafından 1 Kasım 2009 tarihinde açılan konu


 1. Gülben Ergen Nasıl Zayıfladı

  [​IMG]

  Gülben Ergen, doğum sonrası nasıl kilo verdiğini anlattı..
  Ünlü şarkıcı doğum öncesi aldığı kilolardan kurtulmak için sağlıklı bir diyetin yanı sıra, 'Ultralyse' denilen ve dünyada zayıflamada yeni trend olarak ortaya çıkan yönteme başvurdu.

  38 BEDEN İÇİN 3 KİLO DAHA
  Yeni metot ile 4 ayda 16 kilo verip tam 10 santim incelen güzel şarkıcı ideal bir 38 beden olmak için 3 kilo daha verecek. Üç çocuk annesi Ergen, "Doğum sonrası bu duruma hemen gelemedim. Ama Popstar'a başlayınca süreci biraz hızlandırdım ve bugün böyleyim" dedi.

  TATLI BİLE YEDİ
  Gülben Ergen, diyetinde her zaman doğal ve organik gıdalar tükettiğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Yağ kısıtlaması ve özellikle kırmızı etten ve salamura gıdalardan uzak durarak, sebze ve meyveyi, bitkisel çayları düzenli ve eşit olarak tükettim. Canım tatlı istediği zamanlarda, kahverengi şeker ve yağsız sütle yapılmış sütlaç veya muhallebi yedim. Ama porsiyonları küçülttüm. Öğünlerde tatlı yediğim zaman, ana yemekte değişiklik yaparak kaloriyi de azalttım.

  ULTRALYSE YÖNTEMİ NEDİR?
  Düşük frekans ses dalgaları ile yağ hücresi küçültülüyor, böylece istenilen bölgede daha rahat incelme sağlanıyor. Bu sistemle yağların vücuttan uzaklaştırılabilmesi için kişinin özel yağsız diyeti de uygulaması gerekiyor.

  Sadece muz ve incir yemedi
  Fazla şeker içeren muz ve incir hariç bütün meyveleri yediğini söyleyen Ergen, “Tüm gıdaları aldım ancak saatlerine çok dikkat ederek ölçüyü kaçırmadım. Kahvaltıyı; sabah, öğlen yemeğini; öğlen saatlerini geçmeyecek şekilde ayarladım.”

  Alıntı
   


Similar Threads: Gülben Ergen
Forum Başlık Tarih
Haberler Gülben Ergen Facebook Konseri 22 Eylül 2011
Haberler Gülben Ergen'in Evinin Resimleri 15 Ekim 2010
Haberler Gülben Ergen'in Yeni İmajı 18 Temmuz 2010
Haberler Gülben Ergen'in dövmesi 4 Temmuz 2010
Haberler Gülben Ergen'in İkizlerinin Fotoğrafları 20 Kasım 2009