Gül Suyu İle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 10 Kas 2013 tarihinde açılan konu

 1. Gül suyunun cilt için kullanıldığını hep duymuşuzdur özellikle ben makyaj temizliğinde gül suyu kullanmayı tercih ediyorum gayet güzel tonik vazifesi görüyor.Peki gül suyu ile cilt bakımı nasıl yapılır gül suyunun cilde yararları nelerdir konuyla ilgili merak ettiklerinizi yazımızda okuyabilir gül suyu ile nasıl cilt bakımı yapılacağını öğrenebilirsiniz.

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/gulsusuyu-ilecilt-bakimi-37930.jpeg]gulsusuyu-ilecilt-bakimi-37930[/IMGALT]

  Gül suyu, doğru ve düzenli kullanıldığında birçok cilt sorununun engellenmesi ve tedavisi için faydalı ve etkilidir.
  Cildimizde oluşan kırışıklar, gözaltında ortaya çıkan torbalanma ve morluklar, yorgunluk nedeniyle görülen şişlikler gibi birçok sorun gül suyu ile giderilebilmektedir.

  Gül suyu, cildin derinlemesine temizlenmesi ve rahatlamasını sağlayan doğal bir tonik vazifesi görür.Gül suyu cilt lekeleri için çok faydalı doğal bir kaynaktır diyebiliriz. Her gün yüzünüzü gül suyu ile temizlerseniz, cildinizdeki lekelerin zamanla kaybolduğunu göreceksiniz. Ayrıca kayısı yağı ve gül yağını karıştırıp, cildinize kullandığınız zaman, cildiniz gün boyu zararlı etkilerden de korunmuş olacaktır.

  Gül suyu cilt kırışıkları için bulunmaz bir nimettir aslında. Gül suyu yüzünüzdeki kırışıkları siler ve yeni kırışıkların oluşmasını engellemeye yardımcı olur.Ayrıca gül suyu göz altı sorunlaırnız içinde harika bir çözüm yoludur.Makyaj temizliğinizde de gül suyundan yararlanabilirsiniz.Kısacası bayanlar evinizden gül suyunu eksik etmemelisiniz.

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/gulsuyu-ile-cilt-bakimi-77366.jpg]gulsuyu-ile-cilt-bakimi-77366[/IMGALT]