Gül Ocakcı Kimdir

'Biyografi' forumunda Merve tarafından 19 Oca 2012 tarihinde açılan konu

 1. Gül Ocakcı Kimdir
  Gül Ocakcı Hayatı


  Gül Ocakcı Muheşem Yüzyıl Dizisinde Mahidevran'ın yeni cariyesidir. Daha önceleride televizyonda ekrana gelen Gül Ocakcı fazla tanınmazken, bu diziyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

  Gül Ocakcı 13 Eylül 1985te İstanbulda doğdu. İlköğrenim ve lisenin ardından İstanbul Kültür Üniversitesi İktisat Bölümünü başarıyla tamamladı.
  Gül Ocakcı daha sonra asıl yapmayı istediği iş olan televizyonculuk ve sanata dair eğitim çalışmalarına ağırlık verdi. Bu alandaki saygın eğitim kurumlarından birisi olan Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde oyunculuk, diksiyon, şan, sunuculuk, spikerlik eğitimi alan Ocakcının bu alandaki çalışmalarının başlangıcı ise lise yıllarına kadar gidiyor. Henüz öğrenci iken tiyatro kulübü içerisinde başarılı çalışmalar yapan Gül yine Avcılar Barış Manço Kültür Merkezinde de 2 yıl süreyle aktif bir biçimde yer aldı. Sonrasında çeşitli reklam filmi projelerinde oynayan Gül Ocakcı son dönemin gündem yaratan dizisi Muhteşem Yüzyılda da rol alarak oyunculuk anlamında dikkatleri üzerine çekti.
  Televizyonun mutfağından ekran önüne kadar her alanında çalışmalar yapan Gül Ocakcı Bea Tv sunuculuğundan sonra yine çok izlenen Mehmet Ali Erbil ile Açıl Susam Açılda yardımcı sunucu oldu. Burada muhabirlikte yapan Gül Ocakcı son olarak Canım Babam dizisi ekibine katılarak yönetmen asistanlığı görevini üstlendi. Çok yönlü olarak çalışmalarını sürdüren Gül Ocakcı bu işe dair sahip olduğu yeteneği , enerjisi , çalışma azmi gibi özelliklerinin yanında ışıltısı ve güzelliği ile dikkat çekmektedir. Gül Ocakcı önümüzdeki dönemde de adını sıkça duyacağımız önemli bir isimdir.

  [​IMG]


  alıntı
   
  Son düzenleme: 19 Oca 2012