Güç Serbest Kalacak

'Oyun Bölümü' forumunda Pardus tarafından 31 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


  1. Star Wars tarihinin, en çok satan oyunu ünvanını kazanan Force Unleashed'in devamına sayılı günler kaldı. Yoda, Vader ve Palpatine ile karşılaşmaya hazır olmanızı öneririz.

    Eğer ilk oyunu bugünlerde oynayıp bitirmeyi kafaya koyduysanız, bu satırları pas geçmenizi öneririz, çünkü, Force Unleashed'in sonu hakkında bazı detayları paylaşmak niyetindeyiz. İlk yapımın sonunda Darth Vader'in ihanetine uğruyor (ne şaşırtıcı) ve Güç'ün Işık ve Karanlık tarafı arasında seçim yapıyordunuz. Işık tarafında, Vader'i mağlup ediyor, imparatoru yerden yere seriyor (ne yazık ki öldürmüyor) ama Palpatine'in yıldırımlarından, isyancıları korumak için kendinizi feda ediyordunuz.

    Yoda mı, İmparator Palpatine mi?

    İkinci yapımda "Işık" tarafı temel alınmış. Şimdiyse, baş karakterimiz StarKiller'ın klonu( SmallVille'de Doomsday'i canlandıran Sam Witmer'ın modellemesiyle) olarak yeniden doğuyorsunuz ve geçmişe ait, anlam veremediğiniz rüyalarla yüzleşiyorsunuz. Elbette, bu süreçte Darth Vader ve İmparator da sürekli peşinizde. Yoda da, size rehberlik etme niyetinde. Hem geçmişin hayaletleri, hem de geleceğin tehditleri ile karşılaşacaksınız. Yapım, 26 Eylül'de, Wii, PS3, Xbox 360, PC ve Nintendo DS için satışa sunulacak. Güç sizinle olsun, daima!