Gta 4 Nasıl Dansedilir

'Oyun Bölümü' forumunda Merve tarafından 16 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


 1. Gta 4 Nasıl Dans Ediliyor

  Gta 4'te Nasıl Dansedilir

  a) Eşli Dans: Bu dans türünde, dans sahasında boş duran kadın ile dans ediyoruz. Kadının yanına gidip E tuşuna bastıktan sonra dansa hazırız demektir. Shift'e basarak dansı başlatabiliriz. Dans başarılı geçerse karşımızdaki kadının bize sürprizi olacaktır. Şimdi eşli dans nasıl edilir bunu öğreneceğiz.

  Dans metre her attığında W-A-S-D tuşlarından birisine basıyoruz. Kısaca dans metreye ritim uyduruyoruz. Dans metrenin altında HOLD! yazınca en son kaldığımız tuşa ortadaki süre bitene kadar basılı tutuyoruz. Süre bittikten sonra bizden mouse tuşlarına basmamızı isteyecek. Bunu istediği zaman sağ ve sol mouse tuşlarına ne kadar çok basarsanız dans metre o kadar çabuk dolar. Bu aşamaları yaptıktan sonra DANCE! yazacaktır ve başta olduğu gibi tekrardan ritim tutmaya başlamalıyız.

  b) Takım Dansı: Bu dans türünde, dans sahasında boş duran kadın ile dans ediyoruz. Kadının yanına gidip E tuşuna bastıktan sonra dansa hazırız demektir. Shift'e basarak dansı başlatabiliriz. Dans başarılı geçerse karşımızdaki kadının bize sürprizinden önce takım dansı başlayacaktır. Takım dansında herkes aynı hareketleri yapmaktadır. Şimdi takım dansı nasıl olur bunu öğreneceğiz.

  Bu dans türünde dans metresi bulunmamaktadır. Bu dans türünde ekranda beliren W-A-S-D ve ↑ → ↓ ← (Ok tuşları.)'na eş zamanlı basmaktır. Görünüşte eşli danstan daha kolay duruyor, fakat gerçekten daha zor. Eş zamanlı basmazsanız gerçekten gülünç bir dans yapıyor Luis. Emin olun bu dansta da çok eğleneceksiniz.

  c) Rakip ile Dans: Bu dans türünde, dans sahasında boş duran kadın ile dans ederken arkadan bizi gören rakibimiz dansımızı beğenmiyor ve bize meydan okuyor. Bu dans türü takım dansına çok benzemektedir. Şimdi rakip ile dans nasıl yapılır bunu göreceğiz.

  Bu dans türünde dans metresi bulunmamaktadır. Bu dans türünde ekranda beliren W-A-S-D ve ↑ → ↓ ← (Ok tuşları.)'na eş zamanlı basmaktır.
  alıntı