GS - FB Derbi Maçı 17 Mart 2012

'Spor Gündemi' forumunda Sitem tarafından 16 Mart 2012 tarihinde açılan konu


 1. 17 Mart da oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisi öncesi iki takımın hocaları takımlarını motive etmek için farklı yollar izledi. Fatih Terim derbi öncesi sert tedbirler alırken, Kocaman ekstra önlem almadı.

  Fatih Terim, Florya’da kuş uçurtmadı

  SARI kırmızılıların patronu Fatih Terim tarihi F.Bahçe maçı öncesi Florya’da kuş uçurtmuyor. İmparator hem 10 yıllık kötü gidişi bitirmek hem de ezeli rakibiyle olan 9 puanlık farkı korumak ya da açmak için dün taktik antrenmanı sırasında bu sezon hiç yapmadığı bir sistem uyguladı. Kimseye göz açtırmayan Terim, taktik çalıştırması sırasında futbolcular, yardımcıları ve sağlık ekibinin dışında kalan herkesin sahayı terk etmesini istedi ve ana binaya gönderdi. Çalışmayı ana binanın balkonundan izlemeye gelen personelin de içeriye girmesini söyleyen İmparator, GS TV’nin muhabir ve kameramanını taktik çalışması öncesi de tesislere gönderdi.

  Aykut Kocaman çalışmayı taraftara açtı

  F.BAHÇE’nin dün Can Bartu tesislerinde yaptığı antrenmanda ise farklı bir tablo hakimdi... Aykut Kocaman yönetimindeki idmanı asbaşkan Ömer Temelli ile yönetici Ali Yıldırım’ın yanı sıra çok sayıda taraftar da izledi. Takıma destek vermek için Samandıra’nın yoluna tutan sarı lacivertli taraftarlar, oyunculara çiçek verdikten sonra alkışlar eşliğinde tesislerden ayrıldı. Derbi öncesi Terim’den farklı olarak, herzamanki gibi çalışmanın belirli kısmını F.Bahçeli taraftarlara açan Kocaman, eksta tedbirler almadı. Basına kapalı olarak çalışma 1 saat 15 dakika sürdü.

  [​IMG]
    2. Cevap: GS - FB Derbi Maçı 17 Mart 2012

  Galataköşk Fenerbostan'ı 3-1 yener.Demedi demeyin.