Göz Altı Torbalarından Kurtaran Yöntemler

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 20 Haziran 2013 tarihinde açılan konu


  1. Göz Altı Trobalarından Kurtaran Yöntemler Nelerdir?    Bayanların en belirgin ve dikkat çeken güzel gözlerinin altına bir gölge gibi düşen göz altı torbalarından nasıl bir yöntemle kurtulabilirsiniz sizlere bu konuyla ilgili kısaca bilgi vermek istiyoruz.Yorucu bir gün sonrasında ertesi günün sabahında birçok kadın aynaya bakmak istemez bunun nedeni yorgun ve torbalanmış göz altları oldukça canlarını sıkar.Sizi üzen bu durumdan kurtulmanız oldukça kolay bayanlar.

    Göz altı torbalarınız uykusuz olduğunuzdan kaynaklanıyorsa uyku düzeninize dikkat edin ve düzenli uyumaya özen gösterin.

    Göz altı torbaları için yeşl çay gerçekten bir mucize diyebiliriz bayanlar.Hazırladığınız yeşil çayı 5 dakika kadar demledikten sonra yeşil çay poşetlerini çıkartın ve oda sıcaklığında soğumaya bırakın daha sonra buzlukta soğumasını sağlayın daha sonra bu çay poşetlerini gözleirnizin üzerine koyun ve on dakika kadar bu şekilde gözlerinizde bekletin.

    Ayrıca soğuk, buz içeren maskeler bulundurun evlerinizde genellikle hızlı bir şekilde gözaltı dokusunu sıkıştıracağından, hızlı bir rahatlama sağlamaktadır. Bu maskeleri 10-15 dakika kadar gözlerimizin üstündebekeltmek oldukça faydalıdır.