Göz altı morluklarından nasıl kurtulabilirim?

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 18 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


 1. Göz altı morlukları nedneiyle sizde sıkıntı yaşıyorsanız sizler için hazırladığımız bu yazımızda evde kendi imkanlarınızla göz altı morluklarındna doğal yollarla kurtulamnın yollarını öğreneceksiniz.Yazımızı dikkatlice okuyup size uygun olan en iyi yöntemi deneyebilirsiniz iyi bir sonuç alacağınızdan emin olabilirsiniz.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/forumdas-75253.jpg]forumdas-75253[/IMGALT]

  Göz altı morluklaırnın belli bir yaşı yoktur her yaş grubunda kadınlarda sıklıkla görülen bir problemdir.Bazen abartılı bir şekilde görülebilir sanki göz altlarınızı mor bir renge boyamışssınız gibi işte bu problemle başa çıkmanın en doğal yollarından bazıları.

  Özellikle bilindik bir yöntem deneyin ve farkı farkedin bayanlar patates dilimlerini göz altlarınıza koyun ve 15 dakikaya yakın bekletin güzel bir sonuç alacağınıza garanti verebilirim :f63:

  Neredeyse hepimizin bildiği fakat uygulamaya gelince uzak durduğumuz oldukça basit bir yöntem.Salatalık dilimleir ile göz altındaki morluklarınıız azaltmanız mümkün olacaktır.Ve bu sadece bir yada iki dakikanızı alacaktır öyle büyük zaman kaybına neden olmadan güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.Salatalık dilimlerini göz altlarınız ayerleştirin bu şekilde 15 dakika kadar bekleyin hepsi bu kadar.

  Elma ile göz altı morluklarına son verebilirsiniz nasılmı? Hemen kısaca anlatmaya çalışayım elmaları rendeleyin ve suyunu sıkın içerisine bir tatlı kaşığı türk kahvesi ilave edin bu karışımı bir gazlı bezin içerisine koyun ve göz altlarınızdaki morluklara uygulayın haftada üç defa bunu yapabilirsiniz.

  Elma terapisi yaparak göz altı morluklarınıza son verin; Elmaları rendeledikten sonra suyunu sıkarak, içerisine bir tatlı kaşığı türk havesi koyun ve gazlı bez ile arasını sararak sorunlu olan göz altı morlu bölgelerimize uygulayın. Bu uygulamanın haftalık olarak 3 gün yapılması tavsiye edilmektedir.