gossip girl konusu

'Popüler Diziler' forumunda Büsra tarafından 29 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


  1. gossip girl konusu


    Manhattanın en zengin gençleri, özenilerek izlenen sıradışı hayatları, dramatik aşk ilişkileri ve sorunları... Hepsi çok yakında GossipGirlün blog sayfasında. 2008e damgasını vuran gençlik draması Gossip Girl,


    Kim bu GossipGirl? New Yorkun en zengin mahallesinde yaşayan gençlerin hayatları hakkında en son dedikoduları henüz kendileri bile bilmeden önce internet sitesinde yayınlıyor. GossipGirlün kimliği şu an için önemli değil. Önemli olan blog sayfasında yayınladığı dedikodular ve bu dedikoduların baş kahramanları. Bir grup zengin gencin dışarıdan özenilerek izlenen sıradışı hayatları, dramatik aşk ilişkileri ve sorunları... Seneye damgasını vuran gençlik draması Gossip Girl, efsanevi gençlik dizisi The O.C.nin yaratıcısı Josh Schwartzın imzasını taşıyor.
    Manhattandaki son dedikoduya göre kendi isteğiyle yatılı bir okula giden eski kraliçe Serena van der Woodsen şehre geri dönmüş. Bu haber en çok Serenanın eski en yakın arkadaşı Blairin kafasını karıştıracak. Serenanın yokluğunda spot ışıkları onun üzerine dönmüş, arkadaş çemberlerinin ilgi odağı olmuştu. Mükemmel bir yaşantısı, yakışıklı bir sevgilisi var. Rüya okulu Yalee gitmeyi planlıyor. Serenanın dönüşüyle bu görünüşteki mükemmel yaşantısı, hatta okulundaki tüm ilişkilerin dengesi değişecek. Erkek arkadaşı Natin Serenaya ilgi duymasıysa cabası. Diğer taraftan o kadar varlıklı olmasalar da Blairla aynı okula giden Dan Humphrey ve kardeşi Jennynin hayatları da ait olmadıkları bu çemberin içine girince değişecek. New Yorkun zengin çocuklarının hayatları görüldüğü kadar sıradışı mı yoksa ışıltılı görünüşlerinin altında onlar kadar varlıklı olmayanlarla aynı sorunları mı paylaşıyorlar? Tüm bunların cevabı sonbaharda Gossip Girlde.


    ALINTI....