Google’da Sesli Mesaj Dönemi

'Teknik Yardım' forumunda Wish tarafından 21 Mart 2009 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]

  Google, 2007′nin Temmuz ayında satın aldığı VoIP servis sağlayıcısı GrandCentral tarafından internet üzerinden sunulan sesli servisleri kullanarak telefonla sesli iletişim ve bilgisayar arasında olan bulanık bağlantıyı netleştiriyor.
  Firmanın GrandCentral üyelerine sunduğu yeni servis sayesinde, aboneler kendilerine gelen sesli mesajları http://www.google.com/voice/ adresinde bulunan kontrol merkezinden okuyabilecekler.

  Dileyen kullanıcılar, kendilerine gelen sesli mesajları e-posta olarak veya SMS olarak cep telefonlarından okuyabilecekler. Kullanıcılar bu servis sayesinde, kendilerine gelen tüm sesli mesajları e-posta kutularında hem sesli, hem yazılı olarak saklayabilecek; sesli mesajlarını VoIP telefonlarından dinledikten sonra bile sakladıkları mesajlara ulaşabilecekler.

  Google’ın sahip olduğu GrandCentral firması, kullanıcılara tek bir telefon numarası üzerinden hem cep telefonu, hem iş telefonu hem de ev telefonuna aynı anda ulaşılmasını sağlıyor. Yeni eklenen özellik, Google’ın GrandCentral’ı satın almasından beri servise yapılan en büyük güncelleme.

  Google’ın Goog-411 adını verdiği telefon bilgi sistemi için geliştirdiği metinden sese çevirme (text to speech) teknolojisini kullanan servis tüm GroundCentral kullanıcılarının kullanımına sunuldu.
    2. Cevap: Google’da Sesli Mesaj Dönemi

  Google bence çok geri kalıyor aslında yapacağı çok şeyler vardır.:f196:
   


Similar Threads: Google’da Sesli
Forum Başlık Tarih
Teknik Yardım Bu yıl Google’da en çok aratılan isimler 5 Haziran 2011
Teknik Yardım Google’dan Robert Luise Stevenson’a 7 Ocak 2011
Teknik Yardım Google’dan Büyük Jest 7 Ocak 2011
Teknik Yardım Google’dan hacklenmeme tavsiyesi 7 Ocak 2011
Teknik Yardım Google’dan Hacker’lara Davet 7 Ocak 2011