Google Ana Sayfam Nasıl Yapabilirim?

'Teknik Yardım' forumunda Yasemin tarafından 23 Ocak 2013 tarihinde açılan konu


 1. Google Ana Sayfa Nasıl Yapılır  Benimde çok sık gerek duyduğum bir soru yanlışlıkla değişen yada istemediğiniz bir ana sayfa bulunuyorsa bunu nasıl değiştireceksiniz nasıl Google yı ana sayfanız yapacaksınız hemen sizlere kısaca açıklıyalım..

  Explorer programını başlatın ve üst menüde yer alan Araçlar sekmesine tıklayın. Araçlar sekmesine tıkladığınızda açılan küçük pencerede İnternet Araçları bölümüne tıklayın. Şimdi yeni açılan pencerede Genel bölümünü görüntülüyor olmanız gerekir. Burada giriş sayfası kısmında yer alan Adres bölümüne; Google yazın ve Tamam diyerek pencerenin kapanmasını sağlayın.Ana sayfanız Google olacakdır.

  Firefox programını başlatın ve program açıldıktan sonra üst menüdeki Araçlar ve daha sonra seçenekleri tıklayın. Seçenekler penceresi açıldığında üst bölümde yer alan büyük ikonlardan Genel kısmına tıklayın. Genel bölümünde başlangıç bölümünde yer alan; “firefox açıldığında kısmına Google yazın. Tamam diyerek pencerenin kapanmasını sağlayın. Mozilla Firefoxunuzun ana sayfası Google olmuştur

  Google Chrome uygulamasını başlatıktan sonra programın sağ üst köşesinde yer alan araç çubuğunda ingiliz anahtarı şeklinde bir simge göreceksiniz. Önce bu ikona ve daha sonra Seçenekler kısmına tıklayın. Karşınıza çıkacak olan Ana Sayfa bölümünde, belirtilen yere Google yazın. Ana sayfanız Google olacakdır.
    2. Cevap: Google Ana Sayfam Nasıl Yapabilirim?

  Çok güzel bir konu teşekkrler...