Gönülçelende diziden ayrılan oyuncular kim

'Popüler Diziler' forumunda HazaN tarafından 10 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. Gönülçelen yeni sezonda kimler gitti
  Gönülçelenden ayrılan ünlüler
  Kimler gönülçelenden ayrıldı

  ATVde yayınlanan “Gönülçelen dizisinin oyuncu ve senarist kadrosunda büyük değişiklikler yaşandı.
  Geçen ay Tuba Büyüküstünün babasını canlandıran Ünal Silver senaryoya çalışmadan geldiği için ekibin beklemesine neden olan Cansel Elçinin sette üzerinde yürümüş ardından da diziden ayrılmak istediğini belirtmişti.
  Silver yaptığı anlaşma biter bitmez diziden ayrıldı. Silver sezon finalinde yolculuğa çıkarıldı. Bu gelişmenin arkasından dizinin yapımcısı Cengiz Çağatay görevini bıraktı ardından aynı zamanda dizinin müziklerini de yapan Kıraçın oyuncu eşi Ayşe Şule Bilgiç ekibe kızıp çekiminin olduğu gün sete gitmedi. Ardından Cansel Elçinin annesini canlandıran Ayda Aksel de yeni bölümlerde oynamak istemediğini ekibe iletti.
  Yeni ekiple yola devam
  Yönetmen Cevdet Mercan da sinema filmine başlayacağını söyleyip sezon finalini çektikten sonra diziyi bıraktı. Dizinin yazarları Nilgün Öneş Gül Dirican ve Sertaç Ergin de “Gönülçeleni yazmama kararı aldı.
  Diziden ayrılanlar “Çok sorunlu bir setti. Ortam huzurlu değildi yorumu yaptı. Yapımcı şirket Sis Yapım ise yeni yayın döneminde yönetmen olarak dizinin ikinci yönetmeni olarak görev yapan Serkan İpekören ve senarist olarak da Muharrem Buhara ile yola devam etme kararı aldı.