Goncakaranfil

'Medya Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 11 Eyl 2008 tarihinde açılan konu


 1. GONCAKARANFİL
  [​IMG]

  Yapım:
  Base Yapım-Sergin Akyaz
  Yönetmen:
  Atilla Cengiz
  Senaryo:
  Sergin Akyaz
  Oyuncular:
  Alişan, Aslıhan Gürbüz, Devrim Saltoğlu, Işıl Yücesoy, Eşref Kolçak, Nihal Menzil, Begüm Doğan,Özlem Maden, Alican Kılıç, Semra Dinçer, Hüseyin Erkanlı, Zeynep Albar, Ercü Turan, Didem Erol, Cengiz Sezeci, Nalan Yavuz, Murat Akkoyunlu, Çiğdem Ömrüuzun, Billur Yazgan, Tuğba Çom, Yaşar Güner, Kemal Topal, Serhat Nalbantoğlu


  Bölüm 1 / Yeni Dizi ATV
  13 Eylül Cumartesi 22:20'de

  GoncaKaranfil hayattan büyük beklentileri olan, hayalleriyle yaşayan,
  yılmadan var olmaya çalışan ancak hep hüsrana uğrayan insanların hikayesi…
  Gonca ve Karanfil, Kemal’in tutkulu aşkı çevresinde ilerleyen GoncaKaranfil mutlulukları, içimizi burkan hüzünleri, herkesin başına gelebilecek dramları, kendine çeken büyüsüyle bir mahalle masalıdır.

  Fakir yaşamları ama bir o kadar da büyük hayalleri olan insanlar yaşar bu mahallede.Mahallenin ortasında hepsinin gönülden bağlı olduğu Temür Baba türbesi dimdik durur. Türbenin ucundaki koskoca arsa ise yıllardır mahallenin en büyük derdidir. Arsanın tapusuna tüm mahalle ortaktır ve senelerdir burayı hem paylaşamazlar. Hepsinin büyük umutları, köşeyi dönmek için başka başka planları vardır arsa üzerinde. Kimisi “otopark” kimisi “alışveriş merkezi” der. Ama kimse yetinmez payına düşenle.
  Hepsinin hayatta yapmak istediği şeyler, en önemlisi de kelimelere sığmayan koca koca hayalleri vardır. Ancak onlar hayallerini gerçekleştirme isteğinden hiçbir zaman vazgeçmeyeceklerdir.
  Çünkü onlara göre “hayali olmayanın hayatı da yoktur”...
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 12 Şub 2011