Gökhan Keser hayatı kısaca

'Biyografi' forumunda Belinay tarafından 5 Mart 2012 tarihinde açılan konu


 1. Gökhan Keser Kimdir Biyografi
  Gökhan Keser'in Hayatı


  Gökhan Keser 9 Eylül 1987 İzmir doğumlu.Gökhan Keser'in Burcu başak. Hobileri arasında müzik dinlemek, arkadaşlarıyla ve sevdikleriyle vakit geçirmek ve sahilde yürümek yer alıyor.Gökhan Keser Açık Öğretim Üniversitesi İşletme bölümünden mezun. İlk olarak Selena dizisinde yer alan Gökhan Keser, diziden üç sene önce Grup Mecaz'ın Can Yarim isimli şarkılarının libinde oynamış.Gökhan Keser Aynı zamanda modellik de yapan Gökhan Keser pek çok projede ve defilede yer almış.

  [​IMG]

  Gökhan Keser Disipline çok önem veriyor genç oyuncu, çok çalışmak lazım diyor. Aşkı yaşadığım en güzel saf ve temiz duygu" olarak isimlendiriyor. Okul yıllarında fazla çalışkan bir öğrenci değilmiş Gökhan Keser, sayısalda pek iyi değildim ama sözelim iyiydi" diyor. Eleştiriye açık ve aldığı eleştirilerle kendini daha da geliştirmeye çalışıyor. İlişkilerinde en çok saygıya, samimiyete ve doğallığa önem veriyor.

  Gökhan Keser Canı birşeye sıkılınca, dolaşmayı ya da Nevizade'ye fasıl dinlemeye gitmeyi tercih ediyor. 2006 yılında Çin'de düzenlenen Manhunt International yarışmasında üçüncü olan Gökhan Keser, arkadaşlarının ona "Çin güzeli" lakabını takmasına neden olduğunu gülerek anlatıyor.

  Gçkhan Keser'in En sevdiği renk kahverengi tonları. En sevdiği araba markası Corvette. Dünyanın en güzel kadını ona göre annesi. Kadınlarda makyajdan hiç hoşlanmıyor.