Gögüs Büyütücü Egzersizler Resimli

'Kişisel Bakım' forumunda Wish tarafından 14 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. Resimli gögüs büyültme egzersizleri
  Gögüs bütücücü hareketler resimli
  Gögüs dikleştirmek için egzesizler


  Göğüs bakımınız için evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz Sarkan göğüsler için dikleştirici ve göğüs büyütücü hareketler.

  1. Karnınızın üstüne yere yatın, ayaklarınızı ağır bir mobilyanın altına sokun ve derin bir nefes alıp aynı anda vücudunuzun üst kısmını kaldırıp kollarınızı suda yüzer gibi hareketlendirin. Kollarınızı yan tarafa doğru getirirken nefesi geri verin ve yavaşça üst bedeninizi indirin, bu işlemi 10 defa tekrar ediniz.

  [​IMG]


  2. Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı omuz yüksekliğinde havaya kaldırın, vücudunuzu dik tutmak şartıyla arkaya doğru iki kere esnettikten sonra öne getirip aşağıya indiriniz. Bunu 15 defa tekrar ediniz.

  [​IMG]

  3. Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı havaya doğru kaldırdıktan sonra iyice gerin ve kollarınızı yanlardan aşağıya indirin. Bunu 15 defa tekrar edin.

  [​IMG]

  4. Diz kapaklarınızın üzerine oturup iki kolunuzu aynı anda arkaya doğru esneterek göğüs kaslarını gerin ve kollarınızı yana indirip bunu 15 defa tekrar edin.

  [​IMG]

  5. Diz kapaklarınızın üstüne oturup bir elinizi belinize yerleştirerek öteki kolunuzu önden arkaya doğru hızlıca itin ve kolunuzu yana doğru indirin. 7 defa sağ 7 defa sol kolunuzu bu şekilde hareket ettirin.

  [​IMG]