Göbek Eritme Yöntemleri Nelerdir?

'Kişisel Bakım' forumunda EyLüL tarafından 3 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. Kolay Göbek Eritme Yöntemleri  Göbek Eritme Hareketleri ve Yöntemleri

  Göbek Eritme Yöntemleri hakkında bilmedikleriniz ve bilmeniz gerekenler nasıl göbek eritbilirsiniz sizlere bu sayfamızda Göbek Eritme Yöntemlerinden bahsedeceğiz sevgili bayanlar küçük kısa bilgiler umuyorumki çok işinize yarıyacakdır..

  Göbekten kurtulmak kolay bir iş degildir. Çünkü göbek yağlanmasının ortaya çıkması uzun zaman alır ve göbeğiniz çıktıysa aslında bunun pek çok nedeni oolabilir.Özellikle masa başında oturarak çalışanlar ve de hareketsiz kişilerde görünmesi çok basittir göbek bölgesinde yağlanma. Bugün iki temel göbek eritme egzersizinden bahsedecegiz. Oturdugunuz yerde evde okulda iş yerinde bile yapabileceginiz hareketler.

  Bir sandalyeye oturun, kollarınızla sandalyenin kenarlarını tutun, ayaklarınız yer tam bassın. Önce bir dizinizi burnunuza doğru çekin, sonra diğer dizinizi. Buradaki hedef, dizlerinizin burnunuza değdirmeye çalışın. Bu hareket esnasında karnınızı içeri çekin, kaslarınızı sıkmalısınız. Böylece göbek bölgesinde bir toparlanma olacaktır ve şekle giricektir.

  [​IMG]

  Otur-Kalk hareketi:

  Ayağa kalktıgınızda vücudunuzu dik tutarak, çok yavaş bir şekilde sandalyeye oturun. Böylece arka alt sırt kaslarınızın hissedin. İlerleyen günlerde daha iyi hissediceksiniz.

  Oksijen terapi kürü

  Oksijen Terapi Kürü, özellikle kavitasyon yöntemiyle birlikte kullanıldığında etkili sonuçlar vermeyi amaçlıyor.
  Sadece baş dışarıda şekilde girilen dinlendirici oksijen kapsülünde, 45 dakika boyunca alınan yüzde 98 oksijen, ilk seanstan itibaren etkisini gösteriyor. Oksijen terapi kürü ayrıca; su tutulumunu azaltmaya, cildi temizlemeye, kasları rahatlatarak ağrı ve yorgunluğu gidermeye, metabolizmayı hızlandırmaya, stres ile endişe duygusundan uzaklaştırmaya da yardımcı oluyor..


  Göbek Eritmek için Funda Çayı Tarifi


  Öncelikle Funda çayı ile zayıflama diğer çaylara nazaran daha yavaş gerçekleşir zira funda çayının zayıflamadan ziyade daha başka faydaları vardır ancak konumuz gereği buna çok fazla değinemeyeceğiz.. Bu bitkinin çok yaygın olmadığını özellikle baharat satıcılarında çok fazla bulunamayacağını hatırlatmak isteriz, funda bitkisini toplamanızı önermekteyiz.

  Çayın hazırlanışı:

  Funda çayı 25 dk demlenerek hazırlanmakta, yaprağı garip bir görüntü oluştursada kokusu ve tadı hoştur.