GMail'e Yeni Özellik

'Teknoloji' forumunda Pardus tarafından 2 Eyl 2010 tarihinde açılan konu

 1. Gmail'den Öncelikli e-Posta Yeniliği

  Popüler e-posta servisi Gmail, bir yeniliğe daha imza attı. Öncelikli e-Posta adı verilen bu özellik sayesinde, artık mail okurken zaman kaybetmeden önemli mail'lerinize bakabileceksiniz.

  Özellikle iş yaşamının vazgeçilmezi olan e-mail'leri okurken, kimi zaman önemsiz olanlarla vakit kaybedilir. Google'ın Gmail servisi, bu konuya eğilerek, "Öncelikli e-Posta" özelliğiyle sorunu çözmüş. Bu sayede, önemli olan mail'leriniz daha yukarıda görüntülenerek, zaman kayıplarının önüne geçilmesi hedefleniyor.

  Sistem Nasıl Çalışıyor?

  Yöntemlerden birinde en çok e-posta gönderip aldığınız ve sohbet ettiğiniz kişileri belirleyen Gmail, bu kullanıcıların mail'lerini üstte görüntülüyor. Bir diğer yöntem ise, sıklıkla okuduğunuz mail'lerdeki anahtar kelimeleri seçip, bu sözcüklerin geçtiği mail'leri üst sıralarda listeleme şeklinde kendini gösteriyor.

  Birçok kullanıcıda aktif olan bu özellik, yakın zamanda tüm Gmail hesaplarında kullanılır hale gelecek. Kendi içerisinde de ayarları olan "Öncelikli e-Posta" özelliği, kullanıcı tabanlı olarak isteğe bağlı kişiselleştirilebilecek.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Ağu 2014
Yükleniyor...