Gisele Caroline Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda Merve tarafından 12 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


 1. Gisele Caroline Hayatı, Fotoğrafları

  Gisele Caroline Hakkında Bilgi, Fotoları

  Gisele Caroline’nin gerçek ismi Gisele Caroline Nonnenmacher Bündchen’dir. Gisele Caroline 1980 Brezilya doğumlu bir topmodeldir. Bündchen’ı diğer modellerden ayıran önemli özellik, dünyanın en ünlü ve en çok kazanan modeli olmasıdır. 2010 yılında 20’den fazla dünyaca ünlü markanın reklamlarında boy göstermekte. Ayrıca 150 milyon dolarlık net geliriyle, düyanın en çok kazanan süpermodeli olarak Guinness Rekorlar Kitabı’nda yer alıyor.

  Gisele Bündchen, 20 Haziran 1980’de Rio Grande do Sul, Brezilya’da dünyaya geldi. Ailesi Valdir ve Vania Bündchen, Alman soyundan geliyordu. Babası üniversitede öğretmendi ve aynı zamanda da bir yazardı. 5 kız kardeşi var; Raquel, Graziela, Gabriela, Rafaela ve ikiz kız arkdeşi Patricia.

  Gisele önceleri profesyonel bir voleybolcu olmak istiyordu. Okul yıllarında o kadar zayıftı ki, arkadaşları ona “Safinaz” adını takmışlardı. 13 yaşındayken annesinin ısrarı üzerine kızkardeşleri Patricia ve Gabriela ile modellik kursuna kaydoldu. Ancak kariyerindeki en önemli adım 14 yaşındayken Mc Donalds’da Big Mac yerken bir model ajansı çalışanı tarafından keşfedilmesi oldu.

  Devam ettiği modellik kursundaki öğretmeni Gisele’i Elite Ajansı’nın Brezilya temsilciliğine göstermek için Sao Paulo’ya götürdü. Model, ajans tarafından o yılki Elite Model Look güzellik yarışmasına seçildi. Bu yarışmada ikinci oldu ve İbiza’da yapılan Dünya Güzellik Yarışması’nda da 4. sırayı aldı. 1996’da Bündchen, Moda Haftası’nda yer almak ve aktif olarak modellik hayatına başlamak için New York’a taşındı.  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


Yükleniyor...