Gisele Caroline Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda Merve tarafından 12 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


 1. Gisele Caroline Hayatı, Fotoğrafları

  Gisele Caroline Hakkında Bilgi, Fotoları

  Gisele Carolinenin gerçek ismi Gisele Caroline Nonnenmacher Bündchendir. Gisele Caroline 1980 Brezilya doğumlu bir topmodeldir. Bündchenı diğer modellerden ayıran önemli özellik, dünyanın en ünlü ve en çok kazanan modeli olmasıdır. 2010 yılında 20den fazla dünyaca ünlü markanın reklamlarında boy göstermekte. Ayrıca 150 milyon dolarlık net geliriyle, düyanın en çok kazanan süpermodeli olarak Guinness Rekorlar Kitabında yer alıyor.

  Gisele Bündchen, 20 Haziran 1980de Rio Grande do Sul, Brezilyada dünyaya geldi. Ailesi Valdir ve Vania Bündchen, Alman soyundan geliyordu. Babası üniversitede öğretmendi ve aynı zamanda da bir yazardı. 5 kız kardeşi var; Raquel, Graziela, Gabriela, Rafaela ve ikiz kız arkdeşi Patricia.

  Gisele önceleri profesyonel bir voleybolcu olmak istiyordu. Okul yıllarında o kadar zayıftı ki, arkadaşları ona “Safinaz adını takmışlardı. 13 yaşındayken annesinin ısrarı üzerine kızkardeşleri Patricia ve Gabriela ile modellik kursuna kaydoldu. Ancak kariyerindeki en önemli adım 14 yaşındayken Mc Donaldsda Big Mac yerken bir model ajansı çalışanı tarafından keşfedilmesi oldu.

  Devam ettiği modellik kursundaki öğretmeni Giselei Elite Ajansının Brezilya temsilciliğine göstermek için Sao Pauloya götürdü. Model, ajans tarafından o yılki Elite Model Look güzellik yarışmasına seçildi. Bu yarışmada ikinci oldu ve İbizada yapılan Dünya Güzellik Yarışmasında da 4. sırayı aldı. 1996da Bündchen, Moda Haftasında yer almak ve aktif olarak modellik hayatına başlamak için New Yorka taşındı.  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]