gib.gov.tr anlaşmalı bankalar

'Sosyal Konular' forumunda Blizzard tarafından 5 Haz 2011 tarihinde açılan konu

 1. gib.gov.tr anlaşmalı bankalar hangileri
  gib.gov.tr anlaşmalı bankalar ve kredi kartları


  Torba yasa taksitlendirme ödemesi için kullanılabilecek kredi kartları ödeme İçin GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI Anlaşmalı Bankalar ve Kredi Kartları

  ANLAŞMALI BANKALAR / KARTLAR

  AKBANK Axess, Fish, Wings, Wings Business ve Axess Business kredi kartları İlk ödenecek borcun vade tarihi, işlem tarihinden en fazla 60 gün sonra olan ödemeler kabul edilmektedir.

  GARANTİ BANKASI Tüm Garanti VISA ve MasterCard, ING BONUS İlk ödenecek borcun vade ayı, işlem tarihinden en fazla 1 ay sonrası olan ödemeler kabul edilmektedir.

  HALKBANK Tüm Halkbank VISA ve MasterCard İlk ödenecek borcun vade tarihi, işlem tarihinden en fazla 60 gün sonra olan ödemeler kabul edilmektedir.

  İŞ BANKASI Tüm İş Bankası VISA ve MasterCard İlk ödenecek borcun vade tarihi, işlem tarihinden en fazla 60 gün sonra olan ödemeler kabul edilmektedir.

  YAPI KREDİ Tüm Yapı Kredi VISA ve Mastercard İlk ödenecek borcun vade ayı, işlem tarihinden en fazla 1 ay sonrası olan ödemeler kabul edilmektedir.

  HSBC Tüm HSBC VISA ve MasterCard İlk ödenecek borcun vade tarihi, işlem tarihinden en fazla 60 gün sonra olan ödemeler kabul edilmektedir.

  FİNANSBANK Tüm FİNANSBANK VISA ve MasterCard İleri vadeli tüm ödemeler kabul edilmektedir.

  VAKIFBANK Tüm Vakıfbank, VISA ve MasterCard İlk ödenecek borcun vade tarihi, işlem tarihinden en fazla 200 gün sonra olan ödemeler kabul edilmektedir.

  ZİRAAT BANKASI Tüm Ziraat Bankası, VISA ve MasterCard İleri vadeli tüm ödemeler kabul edilmektedir.

  DENİZBANK Tüm Denizbank, VISA ve MasterCard İlk ödenecek borcun vade tarihi, işlem tarihinden en fazla 60 gün sonra olan ödemeler kabul edilmektedir.
   
Yükleniyor...