Gerçek Cesaret

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda EyLüL tarafından 4 Eyl 2012 tarihinde açılan konu

 1. Gerçek Cesaret Sahimisiniz  Gerçek Cesaret Nedir

  İnsan her zaman çok cesaretli ve kendine güvenen bir yapıda olduğunu düşünür ama bazı durumlar oluyorki insanın ne kendisine güveni kalıyor nede cesareti işte bu gibi durumlarda hatırlamanızı tavseye edeceğim küçük bir not paylaşmak istiyorum sizlerle mutlaka her insanın hayatta Cesaretini toplamaya ihtiyacı vardır.

  Gerçek cesaret engeller ve zorluklarla boğuşurken mücadele gücünüzün Kalmadığını hissettiğiniz anlarda vazgeçmek yerine,devam etmeyi seçebilmektir.Geçek Cesaret içinizdeki düşmanla savaşabilmektir.

  Eğer her alanda kolayca başarılı olsaydık karşımıza engeller çıkmasaydı bunlarla savaşıp mücadele edip kendimizi geliştiremezdik.Her zorlukta çok değerli bir ders yatar mutlaka.Bütün zorluklarda eğerki ararsanız bir avantaj bir olumlu taraf mutlaka bulacaksınız.Ve bu zorlukların karşısında çıkardığınız olumlu taraflar size yaşantınızda çok faydalı olacakdır.

  Eylül Forumdas
   
  Son düzenleme: 4 Eyl 2012
 2. Cevap: Gerçek Cesaret

  Gerçek cesaret vurup kırmak değil,dayanmanın bir anlamı kalmadığı anlarda devam edebilmeyi seçebilmektir.
   
 3. Cevap: Gerçek Cesaret

  Bütün dünyanın alkışları önünde yapılabileceklerinizi etrafınızda kimseler yokken tek başınıza yapacaksınız.Bugün elinde hiç bir dayanak olmayan insanlar sizi ciddiye almasalarda size gülselerde insanların birgün sizi alkışlayacağını hayal edeceksiniz.

  Gözyaşı dökerek kendi yüreğinizde hissettiğiniz arzuyla yapacaksınız bunu.İşte Gerçek Cesaret Budur