General mobile 4g teknik özellikleri

'Teknoloji Haberleri' forumunda Esra Öztürk tarafından 25 Şubat 2016 tarihinde açılan konu


 1. General mobile 4g teknik özellikleri

  Android One platformu ile dikkatleri üzerine çeken ve bunun yanında uygun fiyatı ile de son günlerde çokça konuşulan android telefon modellerinden olmayı başaran General Mobile 4G, çok geçmeden elbette test merkezlerinde ki yerini de almaktadır. Google'ın ferah ve temiz görünümlü platformu Android One ile en güncel Android işletim sistemi tecrübesi yaşatmayı amaç edinen General Mobile 4G, bakalım detaylarında bizlere neler sunmaktadır.
  General mobile 4g teknik özellikleri.

  Qualcomm Snapdragon 410 işlemci ile gelen General Mobile 4G, 4 çekirdekli işlemcisi ile 1.2 GHz hızında hizmet vermektedir. RAM seviyesi yine Casper VIA V6'da görüldüğü gibi 2 GB seviyesindedir. Diğer taraftan 16 GB dâhili depolama alanı ile gelen telefon, microSD kart seçeneğini de sizlere sunmaktadır.

  Adreno 306 grafik birimi ile en güncel oyunları rahatlıkla oynamanıza imkân tanıyan General Mobile 4G, muhakkak grafik konusunda çok yüklenmeye müsait olmadığını görebiliriz. Bundan dolayı üst gömlek oyunları oynarken grafik detaylarını düşürmenizi öneriyoruz. Yalnız Real Racing 3 ve Overkill 3'ü rahat b,r şekilde oynayabildiğimizi bu noktada belirtmeden geçemeyelim.

  Telefonun ekranı da gayet güzel görünmektedir. 5 inç boyutunda bir ekranın sahibi olan cep telefonu, IPS paneli kullanıyor ve 720x1280 piksel, yani HD görüntü sizlere sunmaktadır. Ekranın renk doygunluğu iyi sayılır ve güzel görüntü sağlamaktadır.

  General Mobile 4G, pil kapasitesi ile bizlere 2500 mAh sunuyor. Samsung Galaxy A5 ve Casper VIA V6 'in batarya kapasitesinden geniş olan batarya, günü çıkartabilecek bir performans bizlere sunmaktadır. Pil testinden 6 saat 47 dakika ile ayrılan telefon, bu bağlamda iyi seviyede olduğunu gösteriyor.
   


Similar Threads: General mobile
Forum Başlık Tarih
Teknoloji Haberleri General mobile discovery elite özellikleri kısaca 12 Nisan 2016
Teknoloji Haberleri General Mobile DST500 Özellikleri 30 Ağustos 2013
Teknoloji Haberleri Diamond pırlanta cep telefonu,General Mobile Diamond 11 Temmuz 2010
Teknoloji Haberleri Bu Otomobile Sadece 15 Kişi Sahip 29 Haziran 2012
Teknoloji Haberleri NG mobile NG-600 Özellikleri,fiyatı 18 Eylül 2011