Genç kızların gözdesi Ear Cuff Küpe Modelleri

'Moda Rehberi' forumunda Burcu tarafından 5 Haziran 2015 tarihinde açılan konu


  1. Genç kızların yeni gözdesi ear cuff küpeleri ilk olarak Rihanna, diane Kruger gibi ünlüler sayesinde tanıdık ve sevdik. Aslında bu küpeler sadece genç kızlarımız tarafından değil takıdan hoşlanan tüm bayanların dikkatini çekmeyi başardı.

    Kulak memesi ile kıkırdağa takılan bu küpeler genel olarak bakıldığında tüm kulak çevresini kaplıyor. Şık bir görünüme sahip olan ear cuff küpelerin dikkat çekmesini ve görünmesini istiyorsanız saçlarınız uzunsa toplamanızı tavsiye ederiz. Birbirinden şık modellerde piyasaya sürülen ear cuff küpeler bu sene tüm bayanların kulağında boy gösterecek gibi görünüyor.


    ear_cuff_kupe-9.jpg ear_cuff_kupe-10.jpg ear_cuff_kupe-1.jpg ear_cuff_kupe-3.jpg ear_cuff_kupe-2.jpg ear_cuff_kupe-4.jpg ear_cuff_kupe-5.jpg ear_cuff_kupe-6.jpg ear_cuff_kupe-7.jpg ear_cuff_kupe-8.jpg
       2. Bir Müslümanın diğer bir Müslümana hediye etmesiyle birlikte aynı sevap hiç eksilmeden ona da yazılıyor muş yani sevap hediye edenin kendisine de aynı sevap miktarı yazıldığı gibi başkasına da aynı sevap yazılıyormuş bizde sevaplarımızı hediye edelim mi? Bu mesajı okuduysanız yayınlar mısınız. İnsanlar okudukça ve sizin sayaniz de sevap işledikçe sizde aynı sevabı alırsınız. Lütfen çok ihtiyacım var.