Geleceğin cep telefonları!

'Teknoloji Haberleri' forumunda EyLüL tarafından 4 Tem 2011 tarihinde açılan konu

 1. Geleceğin cep telefonu Modelleri  [​IMG]

  43. Sony Ericsson T903

  T903 normal bir telefon gibi görünse de dizaynı ve büyük ekranıyla dikkat çekiyor. Farklı renk seçenekleri dizaynın ön planda olduğunu gösteriyor.

  [​IMG]

  42. LG Eagle

  LG Eagle açıldığında yan yana duran iki dokunmatik ekran sunuyor. Özellikle oyunlar için bu büyük bir Avantaj

  [​IMG]

  50. S serisi

  Telefonlar arasındaki S serisi. Akıllı telefonlar için bu telefon büyük gözlere hitap ediyor. Ama dizaynına rağmen biraz antika kalmış.

  [​IMG]

  49. LG Simplistic

  Bazen en kolay yol en iyi yoldur. En azından LG stüdyosu LG Simpistic'i geliştirdiğinde böyle düşünmüş. Sadece bir LG logosundan ibaret olan bu telefon bir dokunmatik ekrana, dahili hafızaya ve bluetooth ile bilgisayar bağlantısına sahip.

  [​IMG]

  48. Pen

  Bağımsız dizaynırlar tarafından bir hazırlanan bu telefon bir kalemden oluşuyor. Bu kalem telefon fonksiyonunun yanında microSD kart ile depolamaya bile olanak sağlıyor.

  [​IMG]

  46. Nokia Remade

  Bu telefon tamamen geri dönüştürülmüş metaryellerden oluşuyor. Aluminyum, plastik ve eski araba parçalarından üretilmiş.

  [​IMG]

  41. Windows Phone

  Bu Nokia akıllı Windows Phone telefonları gerçekçilik üzerine kurulmuş. Microsoft ve Nokia'nın iş birliği ile gerçekleştirilen ilk telefonlardan.

  [​IMG]

  39. Sony Ericsson

  Sony Ericsson'un bu minik telefonu her an pazara çıkabilir. Tuşları ve görünümüyle telefon bir mini dijital kamerayı andırıyor.

  [​IMG]

  36. Sony Ericsson Aino Mini

  Aino Mini tüm dokunmatik telefonlarda olduğu gibi dokunmatik erkana daha çok yer açmış. Bu büyük ekran 10 megapixellik kameranın HD video çekebilmesinden kaynaklanıyor.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 23 May 2013