Geçimsizlik İçin Okunacak Dua

'Dualar ve Faziletleri' forumunda Yasemin tarafından 23 Eylül 2013 tarihinde açılan konu


  1. Aile içeresinde özellikle eşler arasında yaşanan geçimsizliğin giderilmesi için daha huzurlu ve daha güzel bir Aile ortamı için okunacak bir dua varmı diye merak ediyorsanız elbette böyle bir dua bulunuyor.Aile içerisinde geçimsizlik nedeni her ne olursa olsun bu duayı okuyabilir geçimsizliğin ve Aile içerisinde yaşadığınız zor günlerde okunacak Geçimsizliği giderecek zor günlerin aşılmasında sizlere yardımcı olacak bir Dua..

    Geçimsizlik İçin Okunacak Dua Amener Resulu


    Amener resûlü bima ünzile ileyhi min rabbihi vel mü’minûn. Küllün amene billahi ve melâiketihi ve kütübihi ve rusulih; la nuferriku beyne ahadin min rusulih. Ve kâlu, semi’na ve etâ’na, gufraneke rabbena ve ileykel masıyr.

    La yukellifullahu nefsen illâ vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet. Rabbena la tuahızna innesiyna ev ahta’na. Rabbena ve lâ tahmil aleyna ısran kema hameltehu alelleziyne min kablina. Rabbena ve la tuhammilna ma lâ tâkatelena bih. Va’fuanna, vağfirlena, verhamna. Ente mevlâna, fansurna alel kavmil kafiriyn.

    Geçimsiz ve huysuz eş yada çocuk için günde yüz defa Ya Muksit okursanız geçimsiz olan kişi daha mülayim ve yumuşak hale gelir Allahın izniyle.