Geçici Dövme Yapımı- Hint Kınası Nası Yapılır

'Kişisel Bakım' forumunda HazaN tarafından 9 Aralık 2010 tarihinde açılan konu


 1. Hint Kınası nasıl yapılır
  Geçici Dövme nasıl yapılır


  malzemeler
  Oksijen suyu
  Hint kınası
  Koltuk altı kremi
  Aydınger kağıdı
  Dövme deseni kampüsteeen
  Stabilo kalem
  [​IMG]
  Hint kınasını küçük bir kapak gibi bir şeye 1 ve ya 2 çay kaşığı kadar koyun sonra oksijenli suyu üstüne dökün fakat karışımın ayarını çok iyi yapmanız gerekiyor gerçekten kalıcı ve gerçekten siyah bir şey istiyorsanız bu yaptığınız karışımı bir kaç kere yapmanız ve elinizin içine ve ya herhangi bir yerinize bir kaç kere deneyerek kıvamı bulmanız gerekecek.

  Herhangi bir yerinize yaptığınız deneme dövmenizi kuruyuncaya kadar evet sürdüğünüz dövme kuruyacak yani onu çıkarmak için ufalaman bile yeterli olacak o derece kuruması lazım.

  Evet deneme dövmeniz kurudu ve yıkadınız inş. ortaya gayet siyah manyak belli olan bir şey çıkmıştır böyle olduysa tamam no problem
  Şimdi dövme desenimizin üzerine aydınger kağıdını koyarak üzerinden Stabilo kalem geçiyorsunuz (sadece etrafından geçin çizgilerin) hızlı bir şekilde tabi kurumayacak!..

  sonra koltuk altı kremini dövme yapacağınız yere sürün ve üzerinden kalemle geçtiğiniz aydınger kağıdını bu kremi sürdüğünüz yere bastırın desenin çıkması lazım.
  Desen çıktıktan sonra yaptığımız dövme karışımını desenlerin içine geçiyoruz dikkatli bir şekilde ve taşırmadan geçmeniz çok önemli
   


Similar Threads: Geçici Dövme
Forum Başlık Tarih
Kişisel Bakım geçici dövme nasıl yapılır 30 Kasım 2010
Kişisel Bakım Geçici Dövme (Tattoo)Nasıl Yapılır? 23 Nisan 2009
Kişisel Bakım İlginç Dövme Resimleri 31 Ocak 2013
Kişisel Bakım Kalıcı Dövme Resimleri 29 Ocak 2013
Kişisel Bakım Dövme Resimleri Melek 26 Ocak 2013