Gece Kıyafeti Nasıl Muhafaza Edilir?

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 27 Şubat 2013 tarihinde açılan konu


  1. [​IMG]    Biz bayanların Özel günlerimizde giydiğimiz abiye kıyafetlerimiz aslında hassas giysilerdir bu giysileri giyerkende saklanırkende özen göstermemiz gerekir..Gece Kıyafetlerimizi saklarken dikkat etmemiz gereken ilk şey, onların nemsiz, tozsuz ve pastan uzak yerlerde muhafaza etmektir.Abiye kıyafetlerimizin saklanırken mutlaka naylon poşetler veya naylon ve fermuarlı elbise kılıfları ile dolaplara kaldırılmaları gereklidir.

    İkinci önemli nokta ise gece kıyafeti olarak da adlandırılan bu kıyafetlerin mutlaka asarak saklanması gerekir ütülemek isteniz bile sizin için ayrıca bir zaman kaybı yaratacak bir durum ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple bu tür kıyafetlerimizi özellikle askıya asarak saklamak kullanım açısından sizlere yarar sağlayacaktır.

    Ayrıca askıya astığımız elbiselerin boyları kimi zaman uzun kimi zamanda kısa olabilmektedir. Kısa elbiselerde sorun olmamakta ancak uzun elbiselerin asıldığı askıların elbisenin boyu kadar yüksek olması gerekir. Aksi halde elbisenin etekleri kırışabilmektedir. Abiye elbisenizi giydikten sonra nem ve toz almıyacak şekilde bir askıya asarak muhafaza etmelisiniz.
     


Similar Threads: Gece Kıyafeti
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası Drapeli gece elbisesi modelleri 19 Mayıs 2016
Kadınların Dünyası 2016 Büyük Beden Gece Elbiseleri, Abiyeler 18 Mayıs 2016
Kadınların Dünyası Taze Meyve Vitamin Yerine Geçer mi? 28 Şubat 2013
Kadınların Dünyası Yılbaşı Gecesi Ne Giysem Diyorsanız 29 Kasım 2012
Kadınların Dünyası Yöresel Kına Gecesi Kıyafetleri 7 Ekim 2012