Gaz kesildi ! Donacak mıyız?

'Haberler' forumunda Pardus tarafından 6 Oca 2009 tarihinde açılan konu

 1. Gaz kesildi ! Donacak mıyız?
  Evlerde mutfak ve ısıtma için kullanılan doğalgaz Rusya’nın kesintisinden etkilenecek mi ?
  06 Ocak 2009

  Doğalgaz krizi ile ilgili açıklama Enerji Bakanı Hilmi Güler’den geldi. Güler bu sıkıntının en kısa sürede çözüleceğini dile getirdi ve şunları söyledi: “Bu olay bizi etkileyecek ancak, bu etkiyi en aza indirecek şekilde tecrübeli ekiplerimizle bu işi yönetiyoruz.. İki ülke arasında bu sorunun çözülmesini arzuluyoruz. Bu işin bu sorunun bir parçası olmak da istemiyoruz. İki ülke arasındaki mesele diğer ülkeleri de ilgilendirdiği için onlarda bizimle beraber bu çözüme katkı sunmak istiyorlar..”

  EVLERİN DOĞALGAZI KESİLECEK Mİ?

  “Ana mesajımız, halkımızı üşütmeyeceğiz. Bu noktada ne yaptığını bilen bir ekiple çalışıyoruz. Sayın Başbakan’ımıza durumu arz ettim. O da kendi seviyesinde muhattaplarıyla gerekirse görüşecek.. Şu anda bir sorun yok ama bu sorunun çok uzun bir süre sürmemesi lazım. Bakanlar devredeler. Gazprom’dan da bilgiler geldi. Onlar da bu işin çözümünü arz ediyorlar. Miktarı artırdılar. İran’dan gelen bilgi de miktarı artıracakları yönünde..”
  -Alıntıdır-
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 6 Oca 2009
 2. Cevap: Gaz kesildi ! Donacak mıyız?

  Umarım böyle bir sıkıntıyla karşı karşıya gelmeyiz hükümet gereken tedbiri alacak ve çözüm yolu bulacaktır şayet olmazsa geçenlerde izlediğim doğal doğalgaz üretme yöntemini denemeye başlayalım bizlerde evlerimizde :f106:
  Bu arada Pardus lütfen konularınızın altına yabancı site linki vermemeye özen gösteriniz alıntı olduğunu belirtmeniz ve hangi kaynaktan olduğunu yazmanız yeterlidir :f40:
   
 3. Cevap: Gaz kesildi ! Donacak mıyız?

  Doğalgaz geldiğinden beri Rusya kesemedi gitti .Her haberde doğalgaz kesiliyor :f196:
   
 4. Cevap: Gaz kesildi ! Donacak mıyız?

  Soba satıcılarının galeyanına gelmeyin... :)
   
 5. Cevap: Gaz kesildi ! Donacak mıyız?

  Doğalgaz zamlarından sonra millet zaten donuyor yaw Maşallah gelen faturalar ev kiraları gibi
   
 6. Cevap: Gaz kesildi ! Donacak mıyız?

  Böyle bir kesinti olursa yandık.Umarım Hükümet gereken yöntemi almıştır.Yoksa evlerde bir soba bir banyo sobası birde küçük bir tüpmü hazır etsekkk:f20: Hazan sende davul fırın varmıydı..:)
   
Yükleniyor...