Galaxy S4’ün bilinmeyen özellikleri

'Teknoloji Haberleri' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Galaxy S4’ün bilinmeyen özellikleri

  [​IMG]
  Samsung Galaxy S4’ün bilmediğiniz özellikleri olabileceği hiç aklınıza gelmiş miydi? Pek çok telefon meraklısı eline alır almaz cihazların pek çok özelliğini keşfeder ama Samsung kullanıcılarının farkında olmadıkları birkaç özelliği de Samsung sıraladı.

  Samsung S4’ün bilinmeyen özellikleri

  1- Galaxy S4’ün ana ekranındayken tek parmağınızla ekranı aşağı kaydırmak yerine iki parmağınızla kaydırma yaparsanız aşağıdaki şekilde bir menüye ulaşabilirsiniz.

  samsung_galaxy_S4-1-original54653.jpg

  2- Engelleme modu ile telefonunuzu gelen aramalara ve bildirimlerin çalışmasına dur diyebilirsiniz. Bunun için Ayarlar>>Cihazım>>Engelleme moduna gidip gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.

  3- Wi-fi zamanlama uygulaması ile kullanılabilir ağlara özel bir zaman aralığında bağlanmayı deneyebilir ve bu zaman sürecince kullanıcıların hücresel verilerini korumasını sağlayabilirsiniz. (Ayarlar > Bağlantılar > Wi-Fi > Gelişmiş > Wi-Fi zamanlayıcısı)

  4- Samsung Galaxy S4 ile izlediğiniz videoların parlaklık ve ses ayarlarını tek dokunuşla ayarlayabilirsiniz. Ekranın soluna dokunarak parlaklığı sağına dokunarak sesini ayarlamanız mümkün.

  5- Samsung Galaxy S4’te kilit ekranı mesajını kişiselleştirilebilir font ve renklerle özelleştirmek mümkündür. Bunu yapmak için Ayarlar > Cihazım > Kilit ekranı > Kilit ekranı widgetları > Kişisel bilgileri düzenle kısmından düzenleme yapabilirsiniz

  Cihazınızı daha iyi tanımak için epeyce kurcalamanız gerekecek.