Galaxy S4’ün Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi

'Teknoloji Haberleri' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Galaxy S4’ün Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi

  [​IMG]
  Android 4.4.2 KitKat güncellemesi, Galaxy S4’ün uluslararası sürümünü (GT-9500) kullananlara da sunulmaya başlandı.Samsung’un akıllı telefonu Galaxy S4 için beklenen Kitkat güncellemesi geldi. Galaxy S4 Kitkat güncelleştirmesi (GT-9500) kullananlara da sunulmaya başlandı.

  Samsung’un geçen yıl piyasaya sürdüğü Galaxy S4 için beklenen Kitkat güncellemesi dağıtılmaya başlanacak. 424 MB olan güncelleştirmeyi kablosuz bir ağ sayesinde indirmek daha doğru olabilir.Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un 2013 yılında piyasaya sürdüğü Galaxy S4 için beklenen Kitkat güncellemesi yayınlandı. Samsung Galaxy S4’ler Kitkat’lanacak.

  Konuma göre boyutu 362 – 424 MB arasında değiştiği gözlenen güncelleme, verilen bilgilere göre Android 4.3’e göre bazı performans artışları sunuyor. Güncelleme kademeli olarak dağıtıldığından Türkiye’ye gelmesi birkaç gün alabilir.Galaxy S4’ün ABD sürümü, geçtiğimiz aydan bu yana KitKat’a yükseltiliyordu.

  Güncellemeleri kendiniz kontrol etmek isterseniz Ayarlar > Daha fazla sekmesi > Cihaz hakkında > Yazılım güncellemeleri yolunu izlemeniz yeterli. Peki sizin Galaxy S4’ünüz KitKat güncellemesi aldı mı?