Galaxy S4 Özellikleri Neler?

'Teknoloji Haberleri' forumunda Yasemin tarafından 30 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

Etiketler:

  1. Galaxy S4 Özellikleri Hakkında Kısa Bilgi    Çok kısa sürede Müthiş bir satış rekoruna ulaşan Samsung Galaxy S4 modeli 10 milyon satışa ulaştı ve satış rekorunu kırmayı başardı. Galaxy S4 27 Nisan ayında satışa sunulmuştu bir ayı doldurmadan bu rakama ulaşması büyük ilgi gördüğünü ve daha uzun süre göreceğini kantlıyor.En hızlı Android işletim sistemi tarihinde hızlı satan telefon Galaxy S4 oldu.

    Samsung Galaxy S4,resimleri mükemmel görüntüleme deneyimi sunuyor.Samsung Galaxy S4 dünyanın ilk Full HD Süper AMOLED ekranına sahip bir cihaz. Hayran bırakan görüntü kalitesi için 5 inç boyutundaki geniş ekranında 441 ppi özelliği bulunuyor.Ayrıca 13 mega piksellik arka kamerayla donatılan Samsung Galaxy S4, sahiplerine heyecan verici kalitede fotoğraf çekme imkanı veriyor.

    Yüzünüzü, sesinizi ve hareketlerinizi tanıyacak kadar akıllı olan Samsung Galaxy S4,ayrıca ekrana yaklaştığınızı anlıyor ve size görmek istediğiniz içeriği gösteriyor.Samsung Galaxy S4’ ün kendine ait video ve film servisi Samsung WatchON, mobil cihaz kullanırken canlı TV ve direkt video gösterimi gibi içeriklerin daha hızlı ve kolay izlenebilmesini hedefliyor.Samsung Galaxy S4'de özel olarak hazırlanmış olan ChatON,oldukça eğlenceli, yaratıcı kısa metin mesajları ile yüksek kalitede mVoIP/video sohbet hizmetini birleştiriyor. Samsung Galaxy S4 Wi-Fi ve mobil ağ üzerinden arkadaşlarınızla yüksek kalitede video ve ses sohbetlerin tadını tam anlamıyla çıkartmanız mümkün.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/galaxsy-s4-81826.jpg]galaxsy-s4-81826[/IMGALT]